Klady a zápory ix20

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dedula
*
Příspěvky: 61
Registrován: 31 črc 2011, 19:49

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od dedula »

Zdravím,
jak vám v těchto mrazech fungují vzpěry pátých dveří? Mně vůbec. #-o
ix 20 1,4 Trikolor Glowing Red 2010
ix 20 1,6 Trikolor White Sand 2019
Reklama
 

mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od mmv »

jo jo, musím to ručně přizvednout až na horu pak už to drží , u berlinga to poslední zimu dělalo taky :-D ale tam ty vzpěry měli za sebou 10 let a 200t Km je pravda ty vrata vážily asi tak 100x víc jak tendle přeloženej alobal :-) zapíšu do reklamačního seznamu :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Shaman
*
Příspěvky: 39
Registrován: 26 lis 2012, 08:01

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Shaman »

Musím také potvrdit, včera jsem to zaregistroval.. Ale tak, je chudák :hyu: zmrzlý, tak mu síly ubývá. Jinak, koukali jste někdo do podběhů ve předu, jestli někomu nevykukuje trochu toho plastového podběhu skrz blatník určitém místě? Mám pocit, že mi nějak vyskočil, je to ale jen asi pár mm..no každopadně na garanče zmíním..
IX20 1,4 CVVT Tricolor White
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od mmv »

ježiš, už se zase někam vohejbat 8) já snad u toho auta ještě zhubnu :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

mmv, radsej sa neohybaj, lebo najdes zasa nieco, co ta bude na tom aute srat. Ja sa radsej uz nikam neohybam, nic neriesim, uz aj palubovku riesim hlasnejsim pustenim radia,aby som ju nepocul :-$ ] Ked tak pocuvam inych znamych, ktori maju tiez nove auta a ine znacky, tak som vlastne aj stastny, ze mam IX 20 a miestami sa aj hanbim za to, ze som sa tu parkrat rozculoval a riesil problemy ](*,) .
Keby tak ten interier bol ticho s tou palubovkou a vylepsili sa tlmice, ja osobne by som povedal, ze mam dokonale auto :D/ Ale co by to bol za zivot, keby sme boli maximalne spokojni [-X
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od mmv »

erik už si zvykám :-) naštěstí interier mě nezlobí a jestli jo, tak mý 2 děti jakýkoliv pazvuk dokonale překřičej , na exteriér si nehraju, a jak povídáš je to jako jakýkoliv jiný domácí spotřebič , je pravda, že třeba televize nebo lednička mi občas příjdou zábavnější, ale taky sem jím doma nedal jméno, auto jsem si koupil menší než předchozí , ale na druhou stranu za míň peněz, tak už si tolik nestěžuju :-) prostě si zvykám, když už mám tu smůlu že mi to nejezdí jako "maglev" jako některým borcům tady, tak mě alespoň těší, že sem za ten werk nedal tolik jako oni :-)

jinak moje první auto s abs esp a jinejma vymoženostmama, trochu mě vyděsilo když sem napochodoval do zatáčky vzal za ručku a chtěl sem to rozhodit do plavnýho bočního průjezdu ...
:-D málem sem urazil přední kolo o vobrubník jak se to bránilo smyku bržděním předních kol :-), na to si musím zvyknout že ruční brzda je jenom na parkování :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

mmv, mna este napadlo, ked spominas tu rucnu brzdu, ze teraz v casoch snehu a mrazu sa IX 20 chova uplne skvele. Pri rychlosti 40kmh to auto krasne v zakrute odhodi a cyklista sa citi asi bezpecnejsie na bicykli v zakrute na snehu ako ja s mojim IX 20. Ale tiez si zvykam ! Do zakruty uz idem 20 km/h ako autoskola a ked sa tak nad tym zamyslim,tak toto auto mi viac dava ako berie. Jazdim opatrnejsie, pomalsie :) Ale ked sa tak nad tym zamyslim,ma niekto podobne problemy ? Mna to tak vzdy hodi, ani nie ze zadkom,ale skor mi pride ako keby ma smykol predok, trosku zadok a vzdy celym bokom potom pokracujem do smyku. Mozno je chyba v gumach zimnych,tak preto ma zaujima,ci to uz niekto zazil alebo ci sa to niekomu stava alebo stalo.
Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od iggyno »

Erik,co myslis tym odhodi do zakruty? Ze je nedotacave? Moze byt,ale je vela faktorov ktore to mozu ovplyvnit,najma ruky a nohy sofera ;) Ale ze ix20 nie je auto na zabavu v podobe prejazdu zakrutami na plnu a podobne,uz asi vieme vsetci,proste sa tvari impotentne...za to je u mna aspon pozitivny argument,ze ked po 350km dlhej jazde vystupim z auta,necitim sa dolamany jak pes! A vlastne aj vsetci spolujazdci... :)
1,6 AT
40500km
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

nie Iggyno neboj, nie je v rukach chyba a ni v nohach :) Ja jazdim max. opatrne a hlavne na spotrebu a iba po meste. Len o to viac ma mrzi,keď aj pri pomalej opatrnej jazde zistim,ze ani ta nie je bezpecna :) Ale rozpravam samozrejme o snehu a poladovici. Z hladiska sucheho pocasia pri mojom style jazdy nemam vyhrady [-X Spolujazdcov zozadu si sa nikdy nepytal, ako sa citia ? Ja vacsinou jazdim sam,ale ked sme isli do Topolcian v novembri styria, tak spolujazdci zozadu castokrat upozornovali,ze vzadu im to nejako skace, odskakuje, hadze a to podotykam ze boli ludia bez vodicaku a este k tomu zeny...
Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od iggyno »

Aha,vzadu je to ako v autobuse,ale na dlhych cestach - zvacsa dialnica je to lepsie,hlavne myslel som,ze ma nic netlaci,nemam odtlaky a podobne...co sa tyka tlmicov,neurobime nalet do Commodexu spolu? :)
1,6 AT
40500km
Uživatelský avatar
kaje
*
Příspěvky: 36
Registrován: 19 čer 2011, 21:27

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od kaje »

HYUNDAI ix20 1,6 Style Sienna Orange
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

Iggyno,to uz sa tu spominalo a konkretne comodex. Importer im to ako vadu neuzna,uz to reklamovali viaceri a dokonca sa aj oficialne Comodex vyjadril,ze napr. Ani vymenu povodnych tlmicov za dieselove im importer nepreplati. Ja si skor necham urobit na garancke test tlmicov a uvidime,ake hodnoty sa tam ukazu. Najblizsiu garancku idem do DS.
Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od iggyno »

Kedy?
1,6 AT
40500km
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

v Apríli 2013, niekedy okolo druhej polovice.
Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od iggyno »

ja marec-april...takze ked ty si vypustil comodex,zrejme aj ja :) Eventualne je blizko NT+Senica
1,6 AT
40500km
Odpovědět

Zpět na „ix20“