Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

Mexican píše:na uspokojenie mam milenku.
Jó? A co tomu říká přítelkyně, či manželka? :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Reklama
 

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

Martun píše:
Mexican píše:na uspokojenie mam milenku.
Jó? A co tomu říká přítelkyně, či manželka? :lol:

martine -clovece,odkdy se taha drivi do lesa,neli jinak podvozek doma uz znam,tak treba testovat druhe podvozky :mrgreen: :P :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Kolko mate najazdenych Km?

Příspěvek od Martun »

MaF
Tak tě vítáme! :wink: Nato že ses registroval 07 jsi toho moc nenapsal! :mrgreen:
Můžeš hodit do pokecu fotku svého auta? Koukám že to máš nějak upravené! :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Kolko mate najazdenych Km?

Příspěvek od MaF »

Díky za přivítání :D Registroval jsem se opravdu už v roce 2007,napsal snad jeden příspěvek a pak už byli jiné starosti a život šel nějak fofrem.Tak teď po těch letech,když jsem vylovil někde vzadu v mozku heslo do fora a viděl a četl tady tolik pěkných a užitečných rad a hlavně tvoje slušivé 16ctky na nízkoprofiláčích,tak jsem už musel vstoupit.Ten čas si na to vždy udělám.A hlavně když se jedná o ty naše miláčky :mrgreen: Já jsem přidával na svého Accentíka různé věci a doplňky postupem času.Kupoval jsem ho v tom roce 2007 asi jako nejlépe vybavený základ.Chyběli mlhovky a klima.Nechtěl jsem čekat dalších 14 dní na stejnou barvu s klimou.Učarovala mě barva interiéru a výbava.To rozhodlo.Před tím jsem měl třídveřového Getze,tak jsem věděl do čeho jdu.Postupem času jsem dodal origo rádio s dálkou na volantu,chrom sadu do interiéru,chrom kliky(ty už mám třetí),nikdy nevydrželi déle než dvě zimy,lakované pakny brzd na rudo vpředu i vzadu,sportovní vduchovej filtr od amerických KaN a nakonec mě dostal Carbon.Viz foto.Mám to čerstvě,asi tři měsíce,takže zimní premiéra.Ještě jsem to ani neviděl dohromady s obutýma hliníkama.V té době už jsem měl přezuto na plechy.Ale hned jak se umoudří počasí,udělám nové foto a hodím to sem.Jinak poslední léta jsem obouval 15ctky šestipaprsky,klasicky ve stříbrným laku a gumy Dunlop 205/50.Ale už asi tři roky přemýšlím nad těma 16ctkama co máš ty.Vypadá to zase o něco lépe.Jak je to s pohodlím při cestování?To jediné mě zajímá.Není to už moc tvrdý?Netrpí podvozek?
Dík :wink:

Ještě jsem zapoměl na ofuky předních a zadních oken,sportovní hliníkové pedály+koberce Sparco a denní led svícení :D
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

MaF
přesunul jsem to sem do pokecu.

Joj, novej a jak hezky umí lichotit! :lol: :lol: :-#

Tak to já bych si teda 14 dní klidně počkal, kdybych měl dostat klimu nebo ne.. :shock: Tak velký cenový rozdíl tam zas nebyl ne? Někde bych našel ještě origo prospekt co jsem si přinesl ze salónu. :wink:

Co se týká 16-tek, rozhodně jsou tvrdší než ty 14 na kterých lítám ted v zimě. Ten přechod je vždy znát, ale jen chvilku, než přivykneš na něco jiného. Prostě když vemeš nějakou tu díru, čemuž se snažím vyhnout, samozřejmě to více cítíš. Ale nic hrozného.
Nejsem tady sám, kdo má 16.. a zasebe musím říct že to krásně sedí když řízneš zatáčku. :wink: a ted s novými tlumiči si člověk dovolí ještě víc :lol: Nadruhou stranu, tím jak máš širší pneu, když vjedeš do vyjetých kolejí od kamionu, zakymácím se jak moskvič. :lol: ale to už s každým kolem..

Auto měl například půjčené Vilda, tenkrát zkoušel moje tlumiče. Nestěžoval si že by bylo nějak příliš tvrdé, a on je nato fajnšmekr! :mrgreen: Co Vildo? :wink:

jo a ještě do 16tek jsem šel samozřejmě kúli designu.. Protože 15 mi přijde málo, 16 akorát. Na tento typ auta!
17-tky tady měl tenkrát David C3, ten to doplnil ještě snížením podvozku. Auto vypadalo naprosto úžasně!!!! Ale i on sám přiznal že to k jízdě moc nebylo.. tak mám pocit že se vrátil k 15..?
Jinak na Laguně jsem drandil 18, to byla panečku jízda, tam už o bylo tvrdší, ale také hlavně díky těžkému motoru 2.2DCi

když to shrnu, do 16tek klidně běž, neboj se toho, ale počítej stím, že pokud je nemáš zapsané v TP, je lepší je před STK shodit a nasadit zimní 14.. pro jistotu.. :mrgreen:
Mě to odpadá, mě STK vychází na zimu :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

Ahoj.Dík za radu :D Ještě k té klimě a dalších 14ti dnech.Vzali mi na protiúčet Getze a byl bych dva týdny bez auta.Nemohl jsem čekat.Měl jsem auto vybrané,ale z toho jak jsem byl nadšenej jsem si toho,že to nemá klimu všiml až v den předání.Ale už je to šest let a mě to přešlo a docela jsem si zvyknul.
A jinak ty kola.Půjdu do nich hlavně kvůli tomu vzhledu.Ty patnáctky už jsou okoukané i když už mám třetí.Ty poslední šestipaprsky jsem kupoval hlavně proto,že jsem už měl koupené nové gumy a na garančce mi tehdy řekli že mám ruplej hliník zrovna mezi dírama.Tak jsem koupil celou novou sadu.Mám je něco přes rok a i přes to,že jsem zvolil bezlímcovej typ aby vypadali větší tak už se mi stejně zdá,že se tam strácejí.Myslel jsem,že bych je zkusil vyměnit.Dám pár inzerátů a uvidím.
Mě taky STK vychází na zimu.Čeká mě zrovna teď v Únoru.Takže by taky neměl být problém.
Tak díky moc :lol:
Jinak Davidovo sedmnáctky jsem obdivoval už před lety.SUPER.Ale jenom ten ranec za gumy :cry:
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

[attachment=0]20120823_114538-1.jpg[/attachment]
Přílohy
20120823_114538-1.jpg
20120823_114538-1.jpg (37.75 KiB) Zobrazeno 1036 x
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

[attachment=0]20120823_114635-1.jpg[/attachment]Našel jsem z léta jenom tyto dvě fotky,na kterých je Accentík trošku vidět.Až bude lépe pořídím fotky s hliníkama+Carbon :D
Přílohy
20120823_114635-1.jpg
20120823_114635-1.jpg (13.39 KiB) Zobrazeno 1036 x
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Ahoj, Accenťácký medvědi .... koukejte opustit zimní brlohy :D dneska byl v Praze nefalšovaný závan jara !! Na venkovním teploměru jsem měl 8 stupňů tepla :shock: a to jsem kousek pod Strahovem, takže skoro na horách :wink:

Jako každý půlrok, by bylo dobrý včas začít plánovat jarní sraz Accentů a dalších vozítek zn. Hyundai :-k je třeba vymyslet místo srazu a důkladně ho prokonzultovat, takže ..... každý, kdo má v rukávu schovaný nějaký návrh na jarní prima slezinu, sem s ním !!!!! [-o< Ještě se párkrát vyspíme a květen je tady ..... :D/
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

No Vildo a po kolika slivovicích jsi na ten teploměr koukal? :mrgreen: My měli nasněžíno takových 8cm a asi 2 pod.. a já když jsem dnes projížděl Prahou tak byly +2 .. a za Prahou luxusní mlha že ani rybníček Brčálník by se nemusel stydět! #-o :lol:

Ale tvůj optimismus rád sdílím stebou a taky se těším.
A na návrhy jsem taky zvědav, ale ja fakt ještě brzo :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Na Strahově asi nacvičovali spartakiádu, tak to tam trošku zadejchali... :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:No Vildo a po kolika slivovicích jsi na ten teploměr koukal?
Bohužel, slivovice už došla, takže po žádný :cry: ale taky jsem na teploměr valil oči ..... ještě jsem seběhnul do kotelny, tu řídí teplotní čidlo, který je ve výšce asi pět metrů nad zemí a na severní straně. A tam bylo šest nad nulou .... takže rozdíl minimální. Nicméně to teplíčko šlo poznat i venku ze psem ..... sníh odtávál a ze střech voda jen pršela.

Teploměr v autě nemůžeš mít za bernou minci .... čidlo je kousek nad silnicí a ta je promrzlá a studená. Emelko má dvě čidla na venkovní teploměr .... jedno čidlo je dole a druhý nahoře v zrcátku a koukal bys na ty rozdíly teplot :shock: jak v zimě, tak v létě ....

A srazy jsme plánovali vždychy s časovým předstihem .... aspoň bude zase o čem psát, protože je tady poslední dobou živo jak na krchově :? a třeba s něčím přijdou i klubový " mrtvoly " .... tzv pětipříspěvkáři :wink:


Gandalfa asi trochu zklamu .... na Strahově už se nikdy nic nacvičovat nebude [-X celej stadion se má bourat, protože pro něj není využití a samozřejmě nejsou finance na jeho údržbu ..... developeři se už teď rvou o stavební pozemky, který po jeho denolici vzniknou ](*,) takže jeden z největších stadionů na světě, to má za pár :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Vilda: No jo, tak škoda :cry: V životě jsem uvnitř nebyl a takhle už si to ani nevyzkouším #-o
Ale bude ho škoda. Divím se , že by ho nějaké monstrózní sportovní nebo kulturní akce neuživily, když se jinde staví moderní víceúčelová monstra. Ale asi je koncepčně a technologicky příliš zastaralý a navíc aktuálně už v mizerném stavu.

Jinak na sraz se těším, jestli tam teda Borek nebude každého chytat, aby mu ukázal svůj kapalinový posilovač v Riu :mrgreen:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Gandalfe, ještě se můžu pokusit o jednu věc ..... uspořádat na něm sraz Accentů :wink: bylo by to přece jen důstojnější rozloučení s tímhle sportovním gigantem, než s partou buldozerů a jeřábů s koulí na konci lana :roll:

Osobně je mi to líto, že takhle skončí ... od roku 1926, kdy vzniknul a do jeho nynější podoby ( 1932 - 1937 ) z něj dávno měly udělat kulturní památku a ne parcely na luxusní rezidence pro pár zbohatlíků a zlodějů ](*,)
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Chasnik »

Když se podívám, co všechno je dneska památkově chráněno (např. poválečné činžáky, navíc dorasované komunistickýma necitlivýma úpravama), tak fakt čumim, že ten Strahov nechají takhle padnout.
No jo, když cinkají penízky, tak spousta věcí není vidět a slyšet. Ty parcely budou pro někoho moc dobrej obchod.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“