Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

Tak na ty návrhy jsem taky moc zvědav :D Koukal jsem,že každý bydlí na jiném konci republiky.
Chtěl jsem se zeptat,kde byly v minulosti nějaké srazy.Ještě jsem na žádném nebyl. :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

MaF : Musíš si projít sekci "Srazy "..... tam najdeš všechny proběhlé srazíky a Accenťáckých je tam opravdu dost :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

Vilda : Jsem to ale hlava :D Už na to jdu...Dík 8) :mrgreen:
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

Vilda píše:Bohužel, slivovice už došla..
Už?? :shock: :mrgreen:
Vilda píše: Teploměr v autě nemůžeš mít za bernou minci .... čidlo je kousek nad silnicí a ta je promrzlá a studená. Emelko má dvě čidla na venkovní teploměr .... jedno čidlo je dole a druhý nahoře v zrcátku a koukal bys na ty rozdíly teplot :shock: jak v zimě, tak v létě ....
Takže v ML máš na displeji výběr ze dvou teplot? V Mercedesu myslí na všechno :lol:
Vilda píše:A srazy jsme plánovali vždycky s časovým předstihem .... aspoň bude zase o čem psát, protože je tady poslední dobou živo jak na krchově :? a třeba s něčím přijdou i klubový " mrtvoly " .... tzv pětipříspěvkáři :wink:
Posledních pár srazů, bych řekl že úroveň stále stoupá!! Bude těžké vybrat místo, aby to bylo důstojné předešlým srazům.. Kde jsou ty časy, srazu na parkovišti že? :shock: :lol: =D>

Vilda píše:Gandalfa asi trochu zklamu .... celej stadion se má bourat, protože pro něj není využití a samozřejmě nejsou finance na jeho údržbu .....
No je to samozřejmě škoda, nadruhou stranu, neumím si představit ten ohromnej balík peněz, kterej by musela Praha vysolit.. předpokládám že je v držení města..? I kdyby ne, stát už další "Tunel Blanka" těžko bude financovat :roll:
A nedivím se těm supům ze stavby.. Místo je to krásný, hezky na kopečku, mít zbytečnejch pár desítek miliónů, taky si tak klidně nechám postavit, na parcelce baráček! :lol:
Gandalf píše:Vilda: No jo, tak škoda :cry: V životě jsem uvnitř nebyl a takhle už si to ani nevyzkouším #-o
Vidíš, a já myslel že tebe spartakiáda potkala :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: A na návrhy jsem taky zvědav, ale ja fakt ještě brzo :wink:
Prej brzo [-o< teď jsem si prohlížel naše srazy a víš kdy jsme plánovali loňský jarní sraz na Křemešníku :?: už v prosinci 2011 :shock: takže letos máme v podstatě zpoždění ..... a stejně to tady pak trochu žije jen díky plánování srazu :wink:
Naposledy upravil(a) Vilda dne 29 led 2013, 18:26, celkem upraveno 1 x.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

Mno...,nás pět statečnejch :shock: co tak nějak stále klovem do klávesnice a vyháníme pavouky, to asi moc nevytrhnem.. :lol:
Budem muset zase zapojit naši dvorní sekretářku Gandalfku 8-[ :lol:
Ale nejdřív to chce nápady. Pokusím se taky něco vymyslet :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Marťas : Tak pořád je ve vzduchu ta Červená Lhota .... teď jen zjistit, kdo se nachází v její blízkosti :-k po dvou rozhlednách a jedné brutální pevnosti, by zase trocha romantiky rozhodně nemohla škodit :wink: a máš pravdu, že posledních pár srazů bylo na vysoké úrovni =D> ale je to taky dáno tím, že už tolik neklábosíme o autech a o různých doplňcích a vylepšení na nich .... teď už se víc soustřeďujeme na krásy okolí :shock: ...... jen to žrádlo nám zůstalo :lol: tam je to pořád stejný, jako v začátcích .. :D/ a taky .... tedy aspoň u mě, zůstalo to těšení se, na každej další srazík O:)
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MICHAL77 »

Tak Červená Lhota je moc pěkná, byli jsem tam letos a super. Jen v hlavní sezóně je tam moc narváno a čekat na prohlídku 2h (pršelo) není zrovna nej......

V okolí je to jedno muzeum na druhém, byli jsme jen v leteckém ve vedlejší dědině.
.........
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Tak jsem koukal, že mi z podpisu zmizela průměrná spotřeba a v nastavení jsem zjistil, že už není možné do podpisu vkládat odkazy IMG. Trvá to už dlouho, že jsem si toho všiml až teď?
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

kdyť to tam máš!? 8-[
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Borek »

Gandalfe,ty to auto snad tlačíš-jezdit za 6l =D> .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

jak jsme u tech navrhu, co rikate ze bysme si letos dali takovou odpocinkovou sezonu(bez hradu ,zamku,rozhleden)ve smyslu lehkych srazu,treba neco jako Brnenska prehrada a vylet parnikem :-k
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Martun: Teď to tam zase je, ale včera nebylo a navíc mi to v "podpisu" hlásilo, že IMG není možné nastavit... :oops:

Borek: Spotřeba přes 6 L je ostuda, příští auto tam musí mít max. 5,1 ale od Tebe (závodnického ducha) to beru spíš jako sarkasmus :wink:
Kdybych ale jezdil Martunovské štreky přes půl republiky, tak je tam hned pod 5,5 :)

69Pavel: Tak Brněnská přehrada bude vždy ve hře a jeden hrad tam pro zájemce taky je :wink: Otázkou je samozřejmě roční doba a počasí. Zahájení plavební sezony předběžně odhadují na polovinu dubna 2013 - MAPKA. Jízdní řády vyvěsí až později, ale projet ji celou něco zabere a na úplném konci je zastávka Veverská Bítýška, kde by se dalo zajít na oběd. Jedna solidní restaurace je cca 900 m od přístaviště. Ale asi by se jelo klasickou linkou, rezervace parníku by nebyla levná, ono už samotné jízdné dnes není co bývalo :? K restauraci je samozřejmě možné dojet i autem. Jen rezervace by tam musela proběhnout včas, protože je to dost vyhledávaný podnik http://www.namestecku.cz/
Nebo se nabízí ještě další pár set metrů dál http://www.omega.unas.cz/
Problém je, že parkoviště v dosahu hlavního přístaviště je myslím placené a muselo by se zjistit, zda lze domluvit nějakou rezervaci. Jinak tam mám namyšlené pěkně volné parkoviště pro samotný sraz, ale to je o pěkný kus dál. Spíš mne napadá, že na parník lze nastoupit na kterékoliv zastávce, takže by šlo udělat sraz na tom volném parkovišti, pak se přesunout na nejbližší zastávku, což je pár stovek metrů a popojet třeba na konečnou na oběd a pak zase zpět. Jen bych musel sladit jízdní řády s našimi potřebami :)
Ale Brno Vám neuteče, taky je otázkou, jestli je to hezčí na jaře nebo na podzim. Já bych se přikláněl k podzimu, kdy se příroda začne barvit.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

Gandalf píše:Martun: Teď to tam zase je, ale včera nebylo a navíc mi to v "podpisu" hlásilo, že IMG není možné nastavit... :oops:

......Kdybych ale jezdil Martunovské štreky přes půl republiky, tak je tam hned pod 5,5 :)
Povoleno to není, páč tam měli někteří zdejší členové strašný vopičárny :lol: #-o i video, tak se to zatrhlo, ale co jsi tam měl, to je ponecháno..

Kdybys jezdil moje štreky, tak si myslím že ty s tou svojí nohou tam máš 4.5/100 ...
taky bych měl, ale jezdit po dálnici 80-90 se prostě nedá, nato nemám.. :lol:

Hezky to máš zpracováno!
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Namyšleno je to stylem přemýšlím a současně píšu příspěvek :mrgreen:
Ale když už přemýšlím, tak v případě vytrvalého deště by se asi jelo ze srazového parkoviště na hrad (to je kousek) a pak auty rovnou na jídlo.
MAPA

Jen jedna technická - snímky na mapy.cz jsou několik let staré z doby, kdy byla přehrada vypuštěná, teď už je minimálně dva roky zase napuštěná :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“