crdi nestartuje

Moderátor: Moderátoři

Mates77
*
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2013, 03:07
Kontaktovat uživatele:

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od Mates77 »

Ahoj, nech si překontrolovat vstřiky, taky mi to dělalo a měl jsem vadný jeden vstřik, házelo mi to moc nafty do zpátečky, nechal jsem to udělat a od té doby je všechno v pořádku.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi 60kW
Reklama
 

Dejvus76
Příspěvky: 4
Registrován: 07 srp 2013, 10:18

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od Dejvus76 »

Mates77 píše:Ahoj, nech si překontrolovat vstřiky, taky mi to dělalo a měl jsem vadný jeden vstřik, házelo mi to moc nafty do zpátečky, nechal jsem to udělat a od té doby je všechno v pořádku.

Díky, a kolik to asi tak stojí to překontrolování vstřiků a vyměnění?Nebo se to nějak opravuje?

Dík za odpověď.
Mates77
*
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2013, 03:07
Kontaktovat uživatele:

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od Mates77 »

Tak ta kontrola zase tak drahá nebude, každý kvalitní mechanik to zvládne, stačí vstřiky napíchat na baňky a hned vidíš jestli je nějaký špatný no a mne kompletní repas toho vstřiku vyšel cca na 5000,-. Odkud vůbec jsi, jestli se třeba nenacházíš někde poblíž?
Hyundai Matrix 1.5 CRDi 60kW
Dejvus76
Příspěvky: 4
Registrován: 07 srp 2013, 10:18

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od Dejvus76 »

Mates77 píše:Tak ta kontrola zase tak drahá nebude, každý kvalitní mechanik to zvládne, stačí vstřiky napíchat na baňky a hned vidíš jestli je nějaký špatný no a mne kompletní repas toho vstřiku vyšel cca na 5000,-. Odkud vůbec jsi, jestli se třeba nenacházíš někde poblíž?
Dík za odpověď,bydlím kousek od Ostravy.
Mates77
*
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2013, 03:07
Kontaktovat uživatele:

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od Mates77 »

To jsi daleko, já jsem z jižních čech od Tábora
Hyundai Matrix 1.5 CRDi 60kW
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od petzl62 »

Jsi kousek od Ostravy a neumíš se podívat o nekolik postů výš.Tam máš návod jak z partesu-dokonce se jménem a výskytem a jako bonus v nářečí kterému snad rozumíš ](*,) :shock:
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
misiak
*
Příspěvky: 63
Registrován: 12 úno 2009, 19:47

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od misiak »

zdravim vas Matrixaci.. Odporucam po Vyrepasovani ci vstrekov ci cerpadla do nafty doliat troska obycajneho oleja M2T. Je t o olej pre 2taktne motory a troska aspon naftu premasti a vsetkym komponentom v Railu to pomoze :D/ =D> .. Moj nazor.... :-k :-k a jednoznacne po tom co citam, mali by Hyundai vyrobcovia tieto chyby opravovat v ramci vyrobnej chyby, a mali by to menit ci opravit bezplatne.. Lebo nekupujeme diesel motor na 100 tis km a po 100 tis musis 1500eur dat za opravy.. Zlate stare TDI ci Sdi co este aj na starom traktore 50 rocnom funguje ](*,) ](*,) ](*,) ... Krasne dni prajem.. Michal
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od ivan »

misiak píše:zdravim vas Matrixaci.. Odporucam po Vyrepasovani ci vstrekov ci cerpadla do nafty doliat troska obycajneho oleja M2T. Je t o olej pre 2taktne motory a troska aspon naftu premasti a vsetkym komponentom v Railu to pomoze :D/ =D> .. Moj nazor.... :-k :-k a jednoznacne po tom co citam, mali by Hyundai vyrobcovia tieto chyby opravovat v ramci vyrobnej chyby, a mali by to menit ci opravit bezplatne.. Lebo nekupujeme diesel motor na 100 tis km a po 100 tis musis 1500eur dat za opravy.. Zlate stare TDI ci Sdi co este aj na starom traktore 50 rocnom funguje ](*,) ](*,) ](*,) ... Krasne dni prajem.. Michal
Ahoj promiň.ale Tvuj názor to neni.neber to jako urážku,ale jako neinformovanost v oboru :mrgreen: Ten to olej se opravdu používá,ale ne z tohoto duvodu,ale zduvodu zamaštení celeho commonreilu po natankovani do nádrže benzínu :!: :!: :!: :!: :!: :!: [-X ,To je hlavni duvod používání oleje M2T :!: Pro zachranu vstřikovaču a vysokotlakého čerpadla to na pravou míru :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
misiak
*
Příspěvky: 63
Registrován: 12 úno 2009, 19:47

Re: crdi nestartuje

Příspěvek od misiak »

Sto ludi, sto nazorov #-o #-o #-o .. Ale hadam troska mastnejsia nafta tym komponentom a tym tlakom neuskodi.. :-k :-k .. a dobre vediet o tom na co sa M2T pouziva.. :P Misiak
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“