Hyundai se srovnání nebojí

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Hardcam »

Hlasim zmenu, dnes uz Skodovky vedle Hacek nestaly. Pozitivni zmena.

airwaves: nekolik hromadnych salonu uz tu bylo a pokud vim, nefunguje uz zadny. Jeden z nejvetsich byl kdysi davno na Zlicine (v ty rade jak je Ikea, ve stejny budove byl napr. Gigasport), ale proste to nefungovalo. Zadny mis-mas autosalony nechci.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Haer »

Hardcam píše:Hlasim zmenu, dnes uz Skodovky vedle Hacek nestaly.
Ze by je vykoupili omylem zajemci o :hyu: ? :)
Myslim, ze je to jen dobre, tahle akce sla ponekud za hranice dobreho vkusu.
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Hardcam »

Taky me to napadlo, ze zakaznici meli smysl pro humor a radsi koupili Skodovku :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od airwaves »

Docela sranda Vaše reakce na moji představu o prodeji budoucnosti. Je přirozené bát se změny a bránit vyzkoušené. A je zábavné sledovat jak někdo vymýšlí jen negativa proč by to nešlo a chce tu ideu vtáhnout do nějakého neřešitelného detailu. Jasně že k tomu povede dlouhá cesta. Ale povede! Prošlapou ji ti, co budou vymýšlet pozitiva. Ta směšná hra na značky , barvičky a katalogy je dlouhodobě neudržitelná. Už se stěhují zastopení značek a spojují se pro více zemí.....Jen klid a pozitivně.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od lada 71 »

Tak jo. Držme palce vyzionářům. A barák si v budoucnu nech taky postavit po netu. Prostě si vše zjistíš předem, naklikáš si to v compu a objednávku pošleš firmě, co ti to postaví. A pak se už jen nastěhuješ do hotového a vše bude dle tvého původního plánu a vše ti bude samozřejmě vyhovovat. Já osobně jsem se pro své auto rozhodl, až na základě jízdních dojmů a celkového pocitu z vozu, při zkušební jízdě. Původně jsem chtěl benzin CVVT. Po projetí se mi to ale nezdálo a dostal jsem na weekend půjčenou dieselovou verzy a na základě těchto reálných dojmů jsem se rozhodl. Na papíru a dle technického popisu na netu vše vypadalo úplně jinak. I když k tomu možná stejně někdy dojde a lidstvo bude vše řešit tak nějak virtuálně, tak právě to co bude asi chybět nejvíc, bude právě ten reálný lidský kontakt a přístup.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Hardcam »

maminko, az se budou domy stavet pres internet, to uz tady davno nebudete :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od mmv »

:-) koupíš na netu, PPL ti to dovezou a máš 14 dní na vyzkoušení, případně vrácení :-)

to lada 71: no vidíš, a když se ti nebude líbit ani ten chrochták, tak si u stejného prodejce koupíš třeba škodovku -) nebo buldozer, jak je ctěno :-) rozhodně to neni o tom, že si auto kupoval u prodejce který ti vše a dopodrobna vysvětlil, jak jsem říkal, do autosalonu jsem přišel s většími vědomostmi o autě jak prodejce :-) (pardon podejce)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re:

Příspěvek od Amalfi »

matysekul píše:Pěkně hloupá strategie. Vedení Hyundai cz je poslední dobou stále zvláštnejší. Jako by tady chtěli zazdit docela slušné prodeje posledních let.
Naprosty souhlas. Taky mi vadi ze uz to nejni Hyundai ale ted tomu rikaji Hjondé - at dou do riti, tradice je tradice tak by se meli drzet i vyslovnosti ktera je zazita :) Toho jejich tiskoveho mluvciho nemuzu ani vystat, je to takovej povyseneckej mamlas. Rodice ho evidentne malo bili :)
Blizi se cas nahrady i20, do [hjondééé] se pujdem urcite taky podivat, ale sympatie manzelky smeruji zatim jinam. A tohle nas urcite nepresvedci... preci jen skodovkari nechodi do autosalonu konkurence, tak to docela nechapu.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od caruser »

Hardcam píše:Zrovna pred 14ti dny jsem zene rikal, ze jsem se do Aurise kombi zamiloval a kdyz financne nevyjde mnou stale milovane Kizashi, tak je na druhym miste v poradniku.

Prečo Auris WG, keď za rovnaké peniaze je v ponuke Golf Variant?
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Mexican »

do servisu kam chodim (Vista car) to maju uz davno, lebo je to autosalon Skoda a Hyundai (skodu robia dlhsie ako :hyu: ) a sice viac ludi periferne vzdy pocas par hodin co tu sedim a pracujem (ked cakam na prehliadku) ide k Skode, Hyundaiov predavaju dost. A ono, povedzme to tak subjektivne rovnako vybavena Ockatvka stoji tak o 10-15% viac ako i40. Minimalne - tak uz si clovek ktory dava pol mega na auto mal vediet urobit si zakladnu matiku. Aj ked samozrejme blbec s hafom $$$ je idealom predajcov
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od soban »

Nějak nechápu proč by v jednom obchodě nemohly prodávat víc značek aut.....

V elektru taky prodávají víc značek třeba TV.

Pak můžeš srovnávat vybírat a nemusíš sjezdit 100km.

Jinak v Olomouci to funguje, v jedné budově je HYUNDAI a NISAN, a v druhém obchodě sice mají oddělené budovy ale je HYUNDAI a o 20m? (neměřil jsem) je ŠKODA a na Centrum Haná je prodejců víc, ani nevím jací sice jsou o něco dál od sebe mezi obchody, ale dá se to obejít pěšky.
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od caruser »

Mexican

Základná i40ka 1,6 GDI stojí 19.990 EURO, Škoda OIII 1,4 TSI v najvyššej výbave Elegane rovnako. Výkonovo bude motor v OIII niekde inde, nevidím tam cenu vyššiu o 10 - 15 %
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od vlado1979 »

Aby sa im táto "akcia" nevypomstila. V salóne pri porovnaní by som vybral škodu. Čo spraví predajca ?

Autá za to nemôžu, sú dobré a kvalitné, ale to čo stvára vedenie :hyu: je na zvracanie. Hnusný, agresívny marketing. Už len kvôli tomu sa mi značka zhnusila. Najlepšie auto na svete, jediná voľba a podobné keci.

Jenda lastovička leto nerobí, že ? Ale toto si môže myslieť xy zákazníkov a potom pôjdu predaje do prdele :shock:
MICHAL77 píše:Každá značka má své zákazníky, kterým je toto stejně fuk.
Práveže toto je omyl. Všetci chceme spoľahlivé autá, ktoré budú jazdiť 10 rokov a viac. Ale kto potom bude kupovať nové :hyu: keď všetci budeme spokojní ? Značka chce prilákať nových zákazníkov od konkurencie.
Či sa im to podarí ukáže čas, ale kroky, ktoré robia tomu nenasvedčujú, práve naopak ...
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od severtom »

Podle mě není problém, ať to klidně zkusí, větší problém jsou omezený počet servisů a podivná podpora LPG a drahé díly atd.
Přímé srovnání i30 a Octy III dopadne takto: jako všechny škodovky je Octa úzká v ramenou, nejsem tlustý, ale mám rád 20 cm středového panelu/opěrky mezi sedadly. Totéž prostor vzadu a ještě se mi víc líbí vzhled.
Další výhoda jak známo z H se nekradou airbagy a to může šikovný prodejce zmínit. Na netu to těžko použije jako argument, ale v showroomu klidně.
Další a pro mě docela důležitá věc, do i30 vlezete, zapnete rádio a jste na koncertu. Ve schade buď rádio není vůbec, jako před 30 lety, nebo za brutální příplatek, nebo hraje mizerně. Pokud si auto chci užít, občas si muziku pustím. A musí hrát, ne chrochtat.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Hardcam »

Mame s vladem i se severtomem zvlastni shodu :mrgreen:

Osobne mi taky neni fuk, jakou strategii firma, jejiz vyrobky mam, pouziva, protoze jako zakaznik si kupuju spolecne s vyrobkem i ten marketing (btw, muj studijni obor na VS byl prave marketing :mrgreen: ). Nevim, komu to Hyundai zadal, ale dokazu si tipnout, kdo ty pozadavky daval a dokazu si zhruba domyslet, jak to bude za tri a pet let, kdy chce H kompletne ovladnout trh tady (to jsem si nevymyslel, tuhle hruzostrasnost jsem slysel). Hyundai tim necili ani na me, ani na na vlada, ale na to obrovsky mnozstvi lidi, ktery ty zvasty budou hltat a budou se jimi ridit. Je to obdobny princip B2C spolecnosti, ktery chodi po domech a rikaji vam, ze zrovna ta jejich energie je ta nejlepsi a ukazou vam 50 tabulek, kde to jasne uvidite. A H tenhle byznys dela taky, ale na svoji pude, ale bohuzel jsem si neovreil, jak moc socialni vybavy pouzil u Skodovek + k tomu pridame trochu asertivniho jednani prodejce a smlouva je prakticky podepsana. My jsme posledni auta kupovali z racionalnich duvodu (sleva tri sta tisic na kazdem aute neni zanedbatelna a v tu chvili neexistuje argument pro jiny auto) kdezto az do Sonaty se jednalo prakticky o lasku ke znacce - nikdo to nemel, pomer cena/vykon neprekonatelna a auta se nam libila. Ted vyjdu ven a kazdy treti auto je korejec, to uz neni tak pekny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“