Kompletný ERROR

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Slonik
Příspěvky: 5
Registrován: 03 kvě 2012, 06:40

Kompletný ERROR

Příspěvek od Slonik »

Ahojte, za posledné dva týždne sa mi dvakrát stalo, že keď som chcel naštartovať, tak mi prosto všetko zhaslo a nič nechcelo funguvať.
Sadol som do auta, odklopil speťáky a keď som zastrčil kľúč a chcel naštartovať, tak všetko ostalo čierne a nič nefungovalo. Nerozsietili sa budíky, nešlo naštartovať, nezaplo fúkanie, nefugovalo rádio, nefugovalo osvetlenie, proste nič.
Prvé, čo ma napadlo, tak som chcel ísť skontrolovať poistky. Otvoril som svoje dvere, buchol som nimi, priateľka sa chcela ísť pozrieť, čo idem robiť, vystúpila z miesta spolujazdca, zobrala si zo zadu bundu, buchla dverami a zrazu všetko fungovalo.
Rozsvietili sa budíky, interiérové osvetlenie, kúrenie.... a zrazu šlo v pohode, na prvú šupu naštartovať.

Ďakujem za rady
Reklama
 

Luboss1991
**
Příspěvky: 111
Registrován: 01 dub 2008, 14:27

Re: Kompletný ERROR

Příspěvek od Luboss1991 »

Na fiate punto MKII sa mi stavalo to iste, chyba bola v minusovej svorke na baterii, mala zly kontakt.... vycistil som ho, dotiahol a odvtedy bez problemov :)
Accent 2007 1.4Active (Neutral Gray)
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Kompletný ERROR

Příspěvek od soban »

Zhasne to po až při otočení klíčku do startovací polohy? Jinak svítí kontrolky?

Takže vadná baterka? Případně je někde od baterky špatný kontakt, skontrolovat jak + tak i - většinou bývá zrada v - protože jinak by všechno nezhaslo protože od + bývá víc drátů.
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: Kompletný ERROR

Příspěvek od mikodim »

Hlavne kontakty skotrolovať, na riadiacej jednotke , pri baterke atd..
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Luboss1991
**
Příspěvky: 111
Registrován: 01 dub 2008, 14:27

Re: Kompletný ERROR

Příspěvek od Luboss1991 »

A taktiez ma napadlo: Neviem ci to ma aj I30 ale new accent ma v poistkovej skrinke pod volantom konektory s kablovanim, a na jedon konektore je taky hruby cerveny kabel ktory privadza napatie z baterie do poistkovej skrine. omylom som ho pri montazi dialkoveho ovladania vytiahol a nefungovalo vobec nic. Tak skus pozriet aj nieco taketo
Accent 2007 1.4Active (Neutral Gray)
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“