rada(tlumiče)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

rada(tlumiče)

Příspěvek od johnyklec »

zdravim mám hyundai coupe rd 2000 a chtel bych se zeptat ohledne zkušenosti tlumiču se značkou Shock Absorber ??? vyšel by me novy nejak 620kč 1kus nikde sem moc nenašel zkusenosti co se tyče kvality nesetkal se někdo? dik za kazdy nazor , třeba KYB STOJI 1400KČ KUS A SKORO 6 TIS ZA 4KUSY SE MI NECHCE DAVAT
Reklama
 

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od Korálek »

Ahoj,na tlumičích nešetři.Tlumiče zásadně ovlivňují chování auta na silnici.Já dal na accenta Kayaba excel -G a zlepšila se o poznání stabilita v zatáčkách oproti seriovkám.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od Rybář »

A to máš všechny čtyři KO? Bych zkusil třeba dva vzít a když se osvědčí, tak za rok další dva. Za 620, to je fakt zadarmo :)
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od johnyklec »

vymenil jsem čepy rizeni stabilizatory , čepy ramene a porad takove triskani neni to ono tak asi budou tlumiče
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od mikodim »

silentbloky,tyčky riadenia, ulozenie tlmicov, vola v riadení - vsetko OK?
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od johnyklec »

mikodim:silentbloky sem zapomel dopsat taky sem vymenil byl jsem schvalne na predbezne stk a řekl že dole je vvše ok, kdyz jsem mu rekl o tlumičich pry se zdají byt dobre že ani netečou ale to třiskání on asi nepozna na válcích :-(
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od johnyklec »

Korálek píše:Ahoj,na tlumičích nešetři.Tlumiče zásadně ovlivňují chování auta na silnici.Já dal na accenta Kayaba excel -G a zlepšila se o poznání stabilita v zatáčkách oproti seriovkám.
co se tyče tech otaček tak je to jak pišeš nic moc jde to citet jako by to byla vytřiskaná felicie což mě už štve jak sem to coupe koupil od Pražáka bylo vše ok, po roce ježdění v Ostravě auto se podvozkem zhoršilo hodne asi to je cestama u nás sam nevim pak...
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od mikodim »

Aj mne na Accente hrkotali tlmice + po vymene prestal zvuk akoby hucali zimne pneu alebo akoby hucalo lozisko.. a tiez tlmice neboli vytecene. Treba ich vymenit.Skus aj tu lacnejsiu znacku ak nechces vela investovat, zaruka je 2r. Ak vela nenajazdis tak by mali nieco vydrziat.
Este ma napadlo, nemas nieco len povolene? nejaky plech,naraznika apod? Jeden sused nevedel prist na to co mu tak jemne buchoce po jamach a nakoniec to bol len povolený náraznik..
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
johnyklec
**
Příspěvky: 226
Registrován: 13 lis 2008, 22:57
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od johnyklec »

mikodim píše:Aj mne na Accente hrkotali tlmice + po vymene prestal zvuk akoby hucali zimne pneu alebo akoby hucalo lozisko.. a tiez tlmice neboli vytecene. Treba ich vymenit.Skus aj tu lacnejsiu znacku ak nechces vela investovat, zaruka je 2r. Ak vela nenajazdis tak by mali nieco vydrziat.
Este ma napadlo, nemas nieco len povolene? nejaky plech,naraznika apod? Jeden sused nevedel prist na to co mu tak jemne buchoce po jamach a nakoniec to bol len povolený náraznik..

ahoj naraznik mam laminatovy upevneny je :-)
ložisko mam taky obe strany nove delal jsem je pred necelym rokem obe sstrany i korouče a desky a prasatka se taky promazavali udelal jsem celkem dost jen to bouchani me porad štve napada me pak jeste nejaky test tlumiču jestli nekde nedelaji ,zjisti mi ta jestli je spatne horni uloženi a nebo tlumič?pokud seženu kde to v ostrave delaji
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: rada(tlumiče)

Příspěvek od mikodim »

Tak urcite v Ostrave je servis kde maju zariadenie na test tlmicov...a vedia pozriet aj ulozenie... Ale aj tam platit? radsej uz rovno vymenit tlmice + ulozenie a mas komplet vsetko nove a pokoj nejaky cas..
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Odpovědět

Zpět na „Pokec“