nefunkční ventilátor topení

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
rikin
Příspěvky: 5
Registrován: 20 srp 2013, 16:08
Bydliště: Brno

nefunkční ventilátor topení

Příspěvek od rikin »

:D Zdravím všechny příznivce Soniček,jsem tu novej a hned problém.Žádám radu,přestal mě jít ventilátor topení(digi.klim)panel klimy svítí a za kastlíkem spolujezdce cosi cvakne při zapnutí a vypnutíJelikož nemám manuál,nevím co se tam nachází :-k můžete mi prosím poradit?Je to špatné když to nefouká,teď pršelo a já furt s hadrem v ruce utíral okno,mlžilo se.A okna nemohu mít stále dokořán,.Děkuji Vám
Reklama
 

soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: nefunkční ventilátor topení

Příspěvek od soban »

Chce to žárovičku a připojit na konektor ventilátoru a zjistit zda je tam napětí při zapnutí.

Jinak všechny pojistky jsou OK?
rikin
Příspěvky: 5
Registrován: 20 srp 2013, 16:08
Bydliště: Brno

Re: nefunkční ventilátor topení

Příspěvek od rikin »

díky za radu,teprve nyní jsem to četl,ale ono je to jinak,občas po zapnutí klim.to jde a pak zase ne.Oddělal jsem ten spodní dekl u spolujezdce a tam je cosi jako relé a v tom to zapne,cvakne a buď to jede či nikoliv.Tam je zřejmě zakopanej pes,musím to vyndat a hodit na tooko,jinak nevím v em by to bylo.rikin
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: nefunkční ventilátor topení

Příspěvek od jiri.vacha »

Mně občas nešel ventilátor,protože v něm byl prach a bordel.Vyčistil jsem a ok,mám pocit,že by mohl být stejné konstrukce.
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
rikin
Příspěvky: 5
Registrován: 20 srp 2013, 16:08
Bydliště: Brno

Re: nefunkční ventilátor topení

Příspěvek od rikin »

Diky za navod, jen nevim jak na to nemam dilenskou prirucku.Zkusim se pozeptat na to rele, protoze ventilator eemtam jde ale pak to cvakne v relatku a finito.Snad nebude tak drahe, nemate tucha soukmenovci sonataci kolik to stoji? Dikec Rikin
Odpovědět

Zpět na „SONATA“