Nedostatky i40

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od robertbulko »

Zdenda85 píše:Rozhodně se ten peklo-stroj ale pokusím vrátit výrobci.
(poslední problém zrovna včera - utrhla se řemenice, co roztáčí alternátor a vodní pumpu - tak jsem teď možná rozladěn víc než obvykle)
Pár dní naspäť som čítal v júlom Zem & Vek článok s názvom PSOTA. Celkom ma zaujal. Na záver bolo povedané, že si psota aspoň raz za život každého nájde. A myslím, že v tomto prípade si ťa psota celkom určite našla. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od Dalin »

Jo, něco na tom bude! Četl jsem recenzi nešťastného majitele Passatu CC, auto skoro za mega a jeden velký šrot.
Jen aby ta psota neseděla na většině majitelů i40! :D
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Zdenda85
Příspěvky: 3
Registrován: 24 říj 2011, 11:31

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od Zdenda85 »

Nevím nevím - pán z odtahovky mi cestou tvrdil, že jsem ten den třetí i40, kterou veze.
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od Dalin »

To by jsem mu nesežral, jezdím hodně ale ještě jsem nepojízdnou neviděl!
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od robertbulko »

Asi pred polrokom keď som bol na servise palubovky, ma technik upozornil pri vytlmovaní stredového panela, že sa ho neoplatí tlmiť silikónom, pretože na modeloch s automatickou prevodovkou vie blbnúť/odchádza LEDka signalizujúca zaradenú spiatočku a potom je problém to rozlepiť. :P U mňa tá LEDka už začala blbnúť. Raz svieti a raz nie......
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 14 srp 2014, 13:39, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od Beri »

Se svitem LED v poloze P a R mám taky problém. Zjistil jsem, že po ránu, když je v autě nižší teplota, tak všechno svítí, ale jakmile na auto přes den svítí slunce a interiér se trochu ohřeje, tak LEDky přestávají svítit. Buď jedna nebo obě. Opatrným poklepáním v místě LED se opět rozsvítí, ale vydrží to tak den a pak se to opět projeví. Za měsíc mě čeká 1. garančka, tak jim to tam řeknu, ať mi to opraví.
Na funkčnost to nemá vliv, ale svítit by to mělo...
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Cenko
*
Příspěvky: 29
Registrován: 28 črc 2014, 17:36
Bydliště: Praha

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od Cenko »

Vnesu sem trochu pozitiva.... Dnes jsem zastavil u taxikare a zeptal jsem se jak je spokojen se svym i40 a rekl, ze ma najeto 100.000 bez jedine poruchy a problemu.

Tak snad budu mit taky takovou kliku.
i40 100KW. Premium
xpawlas
*
Příspěvky: 76
Registrován: 04 lis 2013, 21:23

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od xpawlas »

Ahoj lidi, jen dotaz. Poslední dobou slyším menší klepání u místa řidiče někde mezi oknem bočním a horním madlem, je to jen když přejedu překážku. Klepne mi to u ucha ale přesně nevím co to může být ani kde přesně to je, nestalo se to někomu? Díky
draslik
*
Příspěvky: 75
Registrován: 22 črc 2013, 21:54

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od draslik »

xpawlas píše:Ahoj lidi, jen dotaz. Poslední dobou slyším menší klepání u místa řidiče někde mezi oknem bočním a horním madlem, je to jen když přejedu překážku. Klepne mi to u ucha ale přesně nevím co to může být ani kde přesně to je, nestalo se to někomu? Díky
Ahoj,

sundej čalounění z A sloupku a pod ním je nad palubovkou konektor, který klepe. Stačí ho podlepit a je klid.
Hyundai i40 CW, Experience Premium + Navi, 1,7 CRDi, 100kw, manuál
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od robertbulko »

xpawlas píše:Ahoj lidi, jen dotaz. Poslední dobou slyším menší klepání u místa řidiče někde mezi oknem bočním a horním madlem, je to jen když přejedu překážku. Klepne mi to u ucha ale přesně nevím co to může být ani kde přesně to je, nestalo se to někomu? Díky
Súhlas s draslikom, aj men klepal konektor v A stĺpiku. Nie je problém to rozobrať ťahom od hornej časti stľpika.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
miskinsr50
**
Příspěvky: 151
Registrován: 11 bře 2010, 18:42
Bydliště: Sväty Jur

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od miskinsr50 »

idam.i píše:Ty bláho, 6x kamera, 3x spojka a necháva ťa vonku. :shock: #-o
Asi som dieťa štasteny.Najväčší problém čo som mal,bolo trasenie pri brzdení.vyriešené a inak v poho.Samozrejme volant,občasne vrznutie stredového panelu,či nedobehnutý stierač poznám.No chvalabohu nič vážne,tobôž nie,že by som niekde ostal stáť ! [-X
presne tak. Od kedy som vyriesil tu nestastnu palubku auto slape ako hodinky. Pred mesiacom som otocil HR cca 1500km a auto nemalo ani najmensie zavahanie. Spotreba pri plne nalozenom aute 5,7l/100km. Dal som si ho pred dovolenkou skontrolovať a jedine co urobili je to, ze doliali 0,5l oleja. Co je pochopiteľné ked v sep. mam ist na servisnu prehliadku.
Hyundai i40CW 1.7 CRDi VGT 100kw STYLE
FANDLY
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2013, 09:25

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od FANDLY »

Zdravým všetkých spokojných/nespokojných majiteľov i40.
Práve som prekročil 15 000 km.
Zhodnotenie:
Jediný problém je vŕzganie stredového panelu v letnej horúčave to vŕzga ako osteoporóza 90 ročného starčeka.
Vyriešené hlasnejšou hudbou v aute.
I keď neviem či je to vina i40 nakoľko mám 2 metre a 150 kg .
Keď tam sedí moja žena to zasrané auto ani nevrzne. ](*,) ](*,) ](*,)
Celkový dojem z i40 je zatiaľ super ten priestor v aute je ozaj kráľovský.
Prvé auto kde nemusím riešiť kto za mnou sedí každý sa tam vojde.
Motor je super stačí aj na svižnú jazdu aj na komfort.
Priemerná spotreba 5,6 litra.
Ale viete ako sa to hovorí spokojná žena šťastný život.
Moja polovička si to auto nevie vynachváliť tak by som mal mať šťastný život.
No uvidíme dokedy.
PS: už sa nepozerám von oknom zo strachom čo ma čaká s mojou i40 ale s pokojom že zase ráno niekam vyrazíme a s vedomím že ma moja i40 dovezie domov.
PS2: Nie je nič krajšie keď vám niekto povie aké krásne auto máte a to pritom nesedím v žiadnej prémiovej značke.
Lovu zdar a robote pokoj vám praje FANDLY. :D/ :D/ :D/ :D/
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od Beri »

Beri píše:Se svitem LED v poloze P a R mám taky problém. Zjistil jsem, že po ránu, když je v autě nižší teplota, tak všechno svítí, ale jakmile na auto přes den svítí slunce a interiér se trochu ohřeje, tak LEDky přestávají svítit. Buď jedna nebo obě. Opatrným poklepáním v místě LED se opět rozsvítí, ale vydrží to tak den a pak se to opět projeví. Za měsíc mě čeká 1. garančka, tak jim to tam řeknu, ať mi to opraví.
Na funkčnost to nemá vliv, ale svítit by to mělo...
Před týdnem jsem byl na 1. garančce, kde jsem jim řekl, že nesvítí ledky na panelu řadičky. Tak se na to podívali, řekli, že objednají nový LED panel a až přijde, tak se ozvou a mám přijet na výměnu. Po týdnu se ozvali a dnes jsem absolvoval výměnu těchto kontrolek a všechno je opět v pořádku. Byl jsem v centrum :hyu: Praha a všechno v naprostém pořádku, komunikace, přístup apod. Prý se s touto závadou již v minulosti setkaly, tak doufám že nový panel už vydrží na vždy fungovat [-o<
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od lassev »

Hoši vy mi docela děsíte [-o< . 14ledna si jedu pro novou i40 premium měním ji za VW passat 2.0 103kW kupoval jsem ho před třemi roky - rv.2007 130 000km najeto a řeknu vám že jsem rád že už je pryč, takových závad co bylo na Passatu jsem na žádném autě ještě neměl (Lada,š100,š120,š Favorit.š Felicia,Octavia I,Passat)poslední oprava Passatu mi stála 24 000Kč - vačka+zdvihátka+rozvody
V době kdy jsem ho měl tak to bylo turbo,vyvažováky přesněji náhon olejového čerpadla praslá napínací kladka rozvodů.Asi jsem měl štěstí že kod motoru byl BMP a tudíš vstřiky Bosch na jiných jsou
Simens-poruchové dokonce byla na ně svolávačka.Měl jsem 8ventil -16ventil praskají hlavy Mohl bych toho jmenovat více.
Tak si tak říkám že oloupaný volant vrzající palubka (i když je to asi nepříjemné)jsou prkotiny.
Pořád si říkám že s i40 neudělám chybu je to opravdu krásné auto,původně jsem chtěl Superba ale vyhrál vzhled a výbava.
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Cloudyman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 12 čer 2014, 22:56
Bydliště: střední Čechy

Re: Nedostatky i40

Příspěvek od Cloudyman »

Těch nedostatků u i40 moc nevidím, jak už jsem psal jinde, tak jsem měl jednu, kterou mi zničila bouračka a teď mám druhou, ve stejný výbavě i barvě. Co mě strašně štve je to, že na tý černý barvě je vidět i ta sebemenší špína, ale to je tou barvou, kdybych měl stříbrnou metalízu, tak by to bylo asi lepší. Další věc co mě štve je to, že když je mokro, tak se strašně špiní objektiv couvací kamery. Už jsem uvažoval o použití nano přípravků na lak a okna. To by možná bylo i řešení pro tu kameru, kdyby se na čočce nedržela špinavá kapka vody. Jinak autí je stále v záběhu a zatím vše OK.
Cloudy
Hyundai i40 kombi 1,7 CRDi Experience Style, panther black
Odpovědět

Zpět na „i40“