Nestartuje !!! pls pomoc

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
majco96
Příspěvky: 4
Registrován: 01 lis 2014, 14:32

Nestartuje !!! pls pomoc

Příspěvek od majco96 »

Ahoj Lidi mam Sonatu rv. 2004 (ef) 2,7 gls V6

Vcera sem jel pro brachu "dnes v noci" , auto normálne nastartovalo. No když sem dorazil na místo kde sem mel tak jsem "normálka motor zhasnul" .. Cekal jsem tam cca 1h 30min - 2h ... no když si brácha sednul seslapnul jsem spojku a ze nastartuju .. A ono nic Starter se netocil svetla nesli rozsvitit "jak potkavaci tak dálkový" , Palubni pocitac " Klíma a topení auta " se taky nezaplo ... Tak mne bracha musel roztlacit , Auto chytlo no svetla klíma furt nic . Tak jsem jel na Mlhovky , který jako zázrakem fungovaly... Dneska sem z mí Druhy sonaty " stejný typ , rv " prehazel all pojistky a rele i baterku . Skusil sem nastartovat sonatu a Nic . Tak sem skusil tu co sem mel doma a ta chytla na poprví " a mnela bat. pojistky . a rele zo sonaty co mi netocí" a faká ... Nevíte cim by to mohlo být ? Dekuju za rady moc si toho cením :)
Reklama
 

mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: Nestartuje !!! pls pomoc

Příspěvek od mikodim »

Skontroluj komplet spoje - kable od startera cez bateriu az po spinaciu skrinku v ktorej tiez moze byt chyba.. + spoje okolo RJ
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
majco96
Příspěvky: 4
Registrován: 01 lis 2014, 14:32

Re: Nestartuje !!! pls pomoc

Příspěvek od majco96 »

OK , skusím to a dám vedet ci to pomohlo :) poprípade se podelím o Info " Závadu co to delalo" :) a "spinaciu skrinku" kde ji najdu ? :)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Nestartuje !!! pls pomoc

Příspěvek od ivan »

K vzhledem k vyroby ročniku te sonaty nešlo moc věci najednou to pojistky a relatka nespravi :roll: Tam odešel nějaky rozvaděč proudu nějaka komfortka nebo tak něco :!: :!: Něco musi byt propalene u těchto sytemu pojistka když praskne to už musi byt :!: :!: 99 procent spalen nějaky procík :mrgreen: :mrgreen: Vy padato ,že si dělam srandu,ale ne [-X Elektrika u těchto aut sama destička z broukama nebo odpalena nějaka dioda :!:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: Nestartuje !!! pls pomoc

Příspěvek od mikodim »

majco96 píše:OK , skusím to a dám vedet ci to pomohlo :) poprípade se podelím o Info " Závadu co to delalo" :) a "spinaciu skrinku" kde ji najdu ? :)

To je to, kde strkaš klúč keď štartuješ :D Netrvrdím ,že chyba je 100% tam ,ale už som sa s tým stretol , že po otočení klúčom sa nič nedialo a chyba bola prave v skrinke.. a pritom majitel auta skontroloval takmer každý kusok auta a nevedel najst chybu..

https://www.google.sk/search?q=spinacia ... CAYQ_AUoAQ
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
majco96
Příspěvky: 4
Registrován: 01 lis 2014, 14:32

Re: Nestartuje !!! pls pomoc

Příspěvek od majco96 »

Prikladám že teraz mi nejdu už ani Sterace , a motorceky odstriekovacou , funguju iba blinkry a mlhovky... total v pi*i stím autom pocuvajte nekupujte sonatu :D ak není nová -_- skusal som vsetko no auto predám na ND "maybe" Skusím este Servis :) jo a Pocuvajte nejaka rada aký hydraulicky olej do serva ?? Dakujem
Odpovědět

Zpět na „SONATA“