mycka? SPZ v tahu!!!

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
DanielD952
**
Příspěvky: 224
Registrován: 22 črc 2012, 09:48

Re: mycka? SPZ v tahu!!!

Příspěvek od DanielD952 »

ivson píše:Ahoj vsichni.Tak uz potreti!!! Jedu do mycky a zase mi to vyrvalo predni SPZ. Mam to uchyceny i 2 srouby pres SPZ. Nekdy se nic nestane, ale vcera mi to totalne vyrvalo i se sroubama. Mate nejake zkusenosti, hlavne mi nerikejte, ze se to nikomu nestalo, protoze ta predni SPZ je fakt zcala bez pevneho podkladu a to je ten problem.Pohodu za volantem Santaci.
Vcera tankuju, jak se to tak plni tak koukam na tu spinu na aute...mycka prazdna, tak jsem to tam hned svihnul a hned kdyz se to spustilo jsem si vzpomnel na tohle tema...jen jsem vyjel ven, tak jsem.se bezel podivat zda mam znacku a antenu...pekna stiha :D Ale vse zustalo na svem miste ;) Jinak uprednosnuji rucni svoje myti, poridil jsem si i wapku, al v zime kdyz je nouze ani myckou nepohrdnu...vyhoda ty folie je, ze se neposkrabe od kartacu ;)
Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI, 143kw, 194 PS, 387 Nm, 2007
Spotřeba 7,0 - 7,5l/100km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Linux
**
Příspěvky: 143
Registrován: 15 črc 2014, 09:27
Bydliště: Poběžovice/Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Linux »

Nedávno jsem se zadíval na světla a už mám od myčky celkem dost poškrábané krycí plasty. Už na myčku asi kašlu, budu mejt ručně :)
Hyundai i30 kombi, paket parking, weekend, barva Aqua Blue, 07/2014.
Co ještě mám:
Tabant 601 S 1971
Trabant 601 de Luxe 1989
Trabant 601 S 1989
ČZ 125 Sport 1964
Jawa 50 typ 20 1968
Suzuki Ignis 1.3 VVT, červená, 2004
tpm
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2011, 21:31
Bydliště: Prešov

Re: mycka? SPZ v tahu!!!

Příspěvek od tpm »

Zdar,

takúto skúsenosť mám aj ja, asi pred rokom mi prednú SPZ tiež odtrhlo v umývarke. Chválabohu, že po každom umytí si ešte pred umývarkou dočisťujem auto s jelenicou, takže som hneď zbadal, že mi niečo chýba. Kuk do umývarky a SPZ som mal späť. :D/

Čo sa týka ručných umyvárok, ja zase snimi nemám dobre skúsenosti. Po osobnej skúsenosti, keď som videl, že pri čistení mu spadla hubka na zem a dotyčný pán bez akýchkoľvek problémov zdvihol hubku a čistil auto ďalej. Ešte, že to nebolo moje auto. Zatial som uymyval auto, len v umývarke a nevidím žiadne poškodenie laku(zatiaľ).
ix35 Premium 184PS
8,5 l/100km
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“