Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
jenik.ko
*
Příspěvky: 28
Registrován: 20 zář 2014, 10:54

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od jenik.ko »

TO Tox!n - No,já si o tom myslim svoje.Dle mého názoru jsi jen čekal kdy tě kdo osloví aby sis mohl vylít vztek.A že by na tebe někdo pořvával jen tak mi přijde z cesty.Zkrátka kdo chce ,tak ten konflikt vždy vyvolá.A ten tvůj postoj (a kamarádi za zády) to mluví samo za sebe.Nic víc,nic míň.
Reklama
 

Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Martinsp »

Taky si myslím že některé reklamy H jsou trapné a zesměšňovat fabii takto je zbytečné. Na Škodovku u nás H prostě jen tak nedosáhne a to i kdyby byl opravdu lepší. Je to o značce která se z hlavy těžko maže a zastánci svojí značky si budou tvrdit svoje i když už to nebude pravda. Na druhou stranu se mi přestávají líbit některé recenze a srovnání aut a to hlavně že si už protiřečí. Vše jde pro škodovku a ostatní jsou už jen horší. Takže jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od t0x!n »

jenik.ko: myslet si muzes co chces, ale kdyz vychazim bocnim vchodem, jdu zadem k autu, obloukem od "hlavniho" predku predvadecky a i tak na me po ceste vola nejakej obchodak, tak jsem mu behem cesty rekl svoje, ani jsem se nezastavoval...

Nejsem konfliktni typ cloveka, ale kdyz uz me nekdo opravdu otravuje, tak mu pote jiz reknu svuj nazor.

To ze nasledne na me porvaval asi najakej jejich "boss", jelikoz co si letmo pamatuju tak byl oblecenej vic elegantneji jak ostatni "nabizeci" projizdek v i20 v nejakych softshell bundach i vcetne toho co na me volal, tzn. byl to uplne jiny clovek nez na me puvodne volal at jdu zkouset i20.

Tot k tve teorii i me ultra agresi... kdyz to hodim s nadsazkou...

A asi takhle nepotrebuju si nic dokazovat, nejsem zaujatej proti jakekoli znacce auta, je mi uplne sumak v cem kdo jezdi, i30 jsem kupoval kvuli cene a kvuli tomu, ze se mi opravdu libila/libi jak po strance pohodli tak po strance designu, ale bohuzel u me osobne co se mi vse rozesralo (motor, spojka, rez, vrzani a mlaceni uvnitr v aute jeho dilu - najezd 10000 km 1,5 roku, prevazne mesto ) a k tomu pristup servisu, kdyz neresim ten posledni, kde vse v pohode krome ted posledni navstevy, protoze uz to vypada jako bych si vymyslel a pak v telefonu uznavaji, za ty zavady tam jsou a je zas pristup normalni, tak u me momentalne Hyundai skoncil, at uz totalne vymastenou reklamou, pomalu abych se stydel za tu znacku a nejsem jedinej kdo to zde pise, opravdu je to reklama od reklamy trapnejsi az po ten pristup servisu co jsem jmenoval a v neposledni rade dorovnavani cen a pekny navysovani ted od 2015, takze az si budu kupovat dalsi auto, hodne si bohuzel rozmyslim jestli jeste pujdu do H, klidne bych sel priste treba do Kie at uz jen pro tu jejich normalni reklamu a ne milion kecu o nad autu apod. sracky, ktery snad vychazi z mozku nejakyho vypatlance a masirou ti mozek v TV, netu, na parkovisti pred obchodakem, vim lidi jsou ovce, ale co je moc to je moc

P.S. jsem tak mooooc zaujatej, ze jeste kolikrat ted obhajuju H u ostatnich, ze mam proste smulu na kus a ostatni to tak urcite nemaji, soused ma i40 2 roky a ani jednou ji neservisoval s nicim, takze asi nebudu az takovej ultranegativa na H
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
only_one
**
Příspěvky: 465
Registrován: 19 úno 2014, 10:57

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od only_one »

http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-e ... vw-1180710

neuvěřitelné.... hlavně předposlední odstavec :-)))

E15: Proti mladoboleslavské automobilce se vymezujte poměrně často. Funguje to?
Možná to tak vyznívá. Ale my se nesrovnáváme se značkou, ale s produkty Škoda, při vší úctě k nim. Jejich rolí na světovém automobilovém kolbišti je bojovat s Dacií a jinými podobnými značkami. Hyundai je někde jinde.
My se nesrovnáváme ani s jejich kvalitou, jsme lepší. Chceme jen poukázat na to, že Octavia není konkurent i40, ale pouze modelu i30. A totéž platí v případě Rapidu. Chceme ukázat, že jsme lepší alternativa.

Ten člověk musí na nečem jet.. to jinak není možný
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Zaručeně na něčem jede, to je vidět z ceníků, ale netuším na čem. Taky bych si dal, abych měl takové sebevědomí a "vidění" světa.

Na druhou stranu zrovna v tomhle odstavci je i kus pravdy, i když podané dosti hloupě. Ano, Octavia se sama staví na vrchol segmentu C, stejně jako Rapid na jeho spodní okraj. A i30 je jeho typickým reprezentantem. Ano, Škoda je v podstatě lokální hráč, zatímco :hyu: globální a je úspěšný na trzích o nichž se Škodě ani nezdálo (severní Amerika), ale to není v české kotlině zase až tak důležité :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od lada 71 »

Já osobně jsem se svým :hyu: vcelku spokojen. Jezdím, tankuji, neservisuji. Jen výměna oleje a 1x za rok garančka. Prostě spokojenost. Ale zcela otevřeně přiznávám, že jak jsem byl dejme tomu první 2 roky víceméně hrdý na příslušnost k :hyu: , tak teď už mě vyloženě mediální przentace :hyu: jako takového přijde neskutečně trapná a přímo pana Vošického nemůžu už ani vidět, ani slyšet. Asi tak v roce 2016 bych to chtěl omladit a koupit něco nového, ale za mě to :hyu: zcela jistě nebude. Reklamy v TV na :hyu: jsou pro mě vážně přímo odpudivě podbízivé, hlavně ta poslední, kde přímo vystupují spokojení majitelé :hyu: . Pokud by pan Vošický chtěl ještě více zvýšit procenta nově prodaných vozů, tak jistě by byli úspěšní na teleshoppingu a legenda Horst Fuchs by jistě několik desítek kusů přez TV prodal.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od shawt »

Mě by zajímalo, jestli je tady naděje tohoto "šéfa" :hyu: v ČR sesadit, protože to co udělali s výbavou a ceníkem nové i30 je ZLO :evil:
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Skyline »

není, má teď zase najisto snad 5 let u :hyu: po obnoveni smlouvy ci jak se tomu u těchto pozic rika. leda by byl extra maxi pruser. Skodovaci si mlaskaji a jsou radi, ze tam je, mají zadarmo reklamu.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Prúser je, že Korejci mají rádi takový vojenský přístup a proto u nich Vošický boduje.
Druhá stránka věci je, že prodeje bez přispění Vošického by byli podstatně vyšší a z dlouhodobého hlediska si :hyu: zadělává na problém, jde o vnímání značky, která se svojí prezentací profiluje jako značka pro závistivce, vychloubače a pro ty co snadno podlehnou reklamně.
Další problém je to, že došlo k rozprášení té lepší části prodejců/servisů.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Souhlas az na ty prodejce a servis. Vim min o 3 co byly super a taky vim o dvou co jsou hnus a drzi se zuby nehty.
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od kongresman »

only_one píše:http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-e ... vw-1180710

neuvěřitelné.... hlavně předposlední odstavec :-)))

E15: Proti mladoboleslavské automobilce se vymezujte poměrně často. Funguje to?
Možná to tak vyznívá. Ale my se nesrovnáváme se značkou, ale s produkty Škoda, při vší úctě k nim. Jejich rolí na světovém automobilovém kolbišti je bojovat s Dacií a jinými podobnými značkami. Hyundai je někde jinde.
My se nesrovnáváme ani s jejich kvalitou, jsme lepší. Chceme jen poukázat na to, že Octavia není konkurent i40, ale pouze modelu i30. A totéž platí v případě Rapidu. Chceme ukázat, že jsme lepší alternativa.

Ten člověk musí na nečem jet.. to jinak není možný
Jedno je ale neoddiskutovatelné a pravdivé.

i30 je konkurence Š Octavie, ne konkorence Rapidu !!!!!!! A porovnávat Š Octavii s i40 může pouze úplný trotl !!!!! i40 je konkurence pro Mondeo, například a Mondeo není Octavia, ale Superb. Za to, jak se tady haní Škodovka, si především může koncern sám, svou cenovou politikou a cpaním aut tam, kam nepatří + naše všemožná média a ty různé TV moto magazíny s barevně brýlatými, věčně vyjevenými a neoholenými idioty s hlasy 4% menšiny.
[/color]
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Mirus30 »

Dalin píše:Prúser je, že Korejci mají rádi takový vojenský přístup a proto u nich Vošický boduje.
Druhá stránka věci je, že prodeje bez přispění Vošického by byli podstatně vyšší a z dlouhodobého hlediska si :hyu: zadělává na problém, jde o vnímání značky, která se svojí prezentací profiluje jako značka pro závistivce, vychloubače a pro ty co snadno podlehnou reklamně.
Další problém je to, že došlo k rozprášení té lepší části prodejců/servisů.
S Vosickym souhlasim, aktualne je to negativni vliv pro H, ale ten rozbor profilu znacky bys mohl popsat obracene.

Vzij se do situace kdy korejska znacka prichazi na cesky trh, kde od zacatku lidi znali jen Skodovku, jak tam chces prorazit? Tim ze budes vyrabet kvalitni auta, upozornis na to v obycejne reklame a jeste budou o tretinu lacinejsi nez Skodovka? Takhle to dle meho rozhodne nejde, protoze i tak by to dopadlo presne jako ted, pisalkove beztak napisi ze Skodovka je lepsi, kvalitnejsi a za ty penize stoji, stejne jako lidi ktery nikdy nemeli nic jinyho tak ze setrvacnosti jdou pouze do autosalonu Skoda, tak to proste ve vetsine pripadu je.

Takze agresivni kampan to urcite potrebuje (jiste, v nejakych mezich, je na kazdem kde je to uz pres a kde ne) je jedno jak to dopadne, protoze at se o ni budou lidi bavit v kladnem nebo negativnim, porad se o tom bude mluvit a to je predpoklad toho, ze se tu nejak prosadi. Na druhou stranu je naivni si myslet ze bude nekdy jakakoliv znacka v prodejnosti pred Skodovkou, natoz asijska, ale i s tou vychozi pozici co H na ceskym trhu mel, udelal kus prace. Co si budeme nalhavat, pokud by tu H a jine znacky nebyly tak si Skodovku kupujeme za o tretinu vyssi ceny jako tomu bylo v dobe ne zas tak davne.
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od abdulzabak »

ja z toho mam rozporuplny pocit, s autem jsem spokojen i pres prezentaci znacky...
A koupil jsem ho idiotske kampani navzdory, dokonce to pro me byl minus bod v rozhodovani, protoze mit auto spojene s vylozene pitomou reklamni kampani mi vadi. No neda se svitit.
Uvidime jak si nadauta povedou dal potom co zdrazili a osekali vybavy, kdybych dnes vybiral auto podle noveho ceniku, tak bych i30 nekoupil. Bud by to byl Auris nebo Leon.
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od JoKo »

na slovensku bez agresivnej kampane

Kód: Vybrat vše

Bestsellerom je nový Hyundai i20, ktorý sa počtom 407 ks stal najpredávanejším 5-dverovým hatchbackom februára aj marca 2015. Z celkového počtu sa 183 áut i20 predalo vo februári a 224 v marci. Bez problémov tak porazil svojho najväčšieho konkurenta Škodu Fabia v 5-dverovej karosárskej verzii. Celkovo značka iba za marec zaznamenala 25% medziročný rast predaja.
http://autozurnal.ta3.com/hyundai-lame-predajne-rekordy
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Je to pochopitelné, žádná jiná značka nenabízí tak dobré auto za tak slušné peníze a z takovou garancí.
Jen je nutné to vybalancovat, dle mého názoru např. i20 nad 250, ix20 nad 300 nebo i30 nad 350 nedává smysl.
U :hyu: dále nemá cenu se hnát za maximem výbavových prvků, které stejně až tak dobře nefungují.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“