Nezdařená koupě Hyundai i40 - Auto Šrámek

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Uživatelský avatar
Luboshak
**
Příspěvky: 298
Registrován: 14 led 2008, 12:43
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: nezdařená koupě Hyundai i40 - auto Šrámek

Příspěvek od Luboshak »

Já u Šrámka koupil auto, ale s úrovní prodejce jsem nebyl moc spokojený, tak jsem si řekl, že na servis k nim jezdit nebudu. Na první garančce jsem byl v Rakovníku, přístup perfektní - vlastní olej, filtr, byl jsem celou dobu u auta, stálo to pár kaček. Pak servis vyřadili a začal jsem jezdit na garančky + tři opravy na pojišťovnu k Běhounkovi. Přístup ok, ale ze všeho jsem viděl snahu vydělat co nejvíc. Opravy pro pojišťovny nadhodnocené, na faktuře věci, které neměnili apod. Ale to asi dělá každý servis, když je to na pojišťovnu. Když jsem jel na garančku a chtěl slevu, že k nim jezdím na tyhle opravy (celkem přes 100 tis.), tak mi dali asi 3% na práci. Výsměch. Olej jsem si svůj vzít nesměl ani nic jiného. Vytrpěl jsem to, abych dodržel podmínky pro pětiletou záruku. Letos už si to budu servisovat u kamaráda.

Pak mám ještě jednu pěknou zkušenost s Aspektou na Rokycanské. Přišel mi mail, jestli si nechci na týden půjčit Santa Fe. Tak jsem to vyplnil a odeslal. Za dva dny se ozvali z Aspekty, že mi to půjčí od pátku do středy, chtěli kauci 10 tis. OK, domluvili jsme se. Za měsíc jsem v domluveném termínu přijel, slečna na mě kouká jako na blba, že žádné Santa Fe nemají. Jedno jim někdo naboural, druhé prodali. Že mi pán asi měl zavolat. Pán se omlouval, že jsem tam zbytečně. Tak jsem řekl, že tam zbytečně být nemusím, když mi na počkání vymění brzdový spínač (při garančce u Běhounka mi řekli, že ho musí vyměnit, ale že ho nemají). Pán řekl, že zařídí, posadil mě k jinému stolečku, kde na mě asi 10 minut srali jako na placatý kámen, pořád chodil někdo kolem, pokřikoval přes salón na kolegyni apod, ale mě si nikdo nevšímal. Tak jsem se rozloučil a jel domů. Toto má první a poslední zkušenost s Aspektou.

Servisy má Hyundai dost tragické.
Luboshak
---------------------------------------
Hyundai i30cw 1.4 CVVT Comfort 2010 LPG BRC
Fiat Tempra 1,6 SX, r.v. 1991 - sešrotováno
Hyundai Lantra 1,5 GLSi, r.v.1992 - sešrotováno
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: nezdařená koupě Hyundai i40 - auto Šrámek

Příspěvek od Dalin »

Aspektu znám jen z Klatov, prodávali Mazdy, zabalili to tam a z ostudou odešli.
Na :hyu: jsem nezanevřel ale můžu snad koupit auto, které nemá v rozumné vzdálenosti servis?
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: nezdařená koupě Hyundai i40 - auto Šrámek

Příspěvek od Borek »

Dalin píše:.......
Na :hyu: jsem nezanevřel ale můžu snad koupit auto, které nemá v rozumné vzdálenosti servis?
A proč ne?Servis potřebují jen křápy a ošizené zmetky :!: Dobré auto servis nepotřebuje.Jedno z takových :hyu: :tus: mám.Servis nebo porucha je pro něho naprosto cizí slovo celou dobu,co ho mám. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: nezdařená koupě Hyundai i40 - auto Šrámek

Příspěvek od Dalin »

Říká ti něco garanční prohlídka?
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: nezdařená koupě Hyundai i40 - auto Šrámek

Příspěvek od Borek »

Garančky?Jo-způsob jak vytahat peníze z kapes zákazníků(dříve,...dnes jak čtu,tak velice využívaná věc) :D .
Samozřejmě jsem absolvoval s :tus: garančky.Ale kdyby ne,byl bych na tom ještě lépe-zůstaly by mě peníze,vyhozené za nic,zvané garančky.
Technik se podíval sklem z prodejny na auto,které stálo na parkovišti.Zeptal se-co lak,karoserie.Já odpověděl bez problému....on si v protokolu odškrtl kolonku a já byl o litr lehčí.Další otázka-nějaký problém?Odpověď-žádný.Tak jen vyměnili olej a zinkasovali.
Při první garančce jsem měl najeto +-6000km a mám dodnes velké podezření,že ani ten neměnili(podle špinavého olej.filtru od hlíny,kterého jsem si všiml až doma).Navíc si šmejdi v :hyu: v HK při garančce naúčtovali 520,-Kč/l oleje :roll:,takže jen výměna oleje + filtr=2200Kč.Olej i filtr si dnes měním sám a celá :!: výměna mě přijde na 350,-Kč.
Takže když nemáš ošizenou hračku a poruchový křáp,tak jen roky a roky a desítky tisíc km jezdíš kolem servisů,nestojíš uvnitř a ani je nepotřebuješ:D .Manželčina Kia Rio 1,6CVVT-r.v.2006,je na tom stejně bezproblémově-najeto zatím jen 65000km.Takže to beru jako samozřejmost.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
robil
**
Příspěvky: 449
Registrován: 14 zář 2013, 10:59

Re: nezdařená koupě Hyundai i40 - auto Šrámek

Příspěvek od robil »

Možná jsi měl i štěstí.U nás platí zákon o omezení plateb v hotovostí webset.cz/omezeni_plateb_hotovosti.htm podle něj jsi mohl dostat pokutu 500 000kč. minimálně 10 000kč. Mohl to být důvod reakce prodejce,mohl tě považovat za provokatéra.
25.7.2013Hyundai i30 combi.1.6GDi 99KW,Trikolor Parking světle modrá metalíza 155000km.6,59 l/100km
2.7.2003-13.7.2013 Š.fabia combi 2002 1.4 74KW,Comfort-modrá selhání rozvodového řemene.173000km.
4.1983-6.2003.Š120LS červená.Prasklou poloosu.340000km,
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: nezdařená koupě Hyundai i40 - auto Šrámek

Příspěvek od Richard555 »

Samozřejmě u nás platí, že můžeš v hotovosti platit max. částku tuším 350 tis. ,ale v případě, že někdo dojde pro auto s igelitkou peněz, která tuto částku přesahuje, není přeci problém kupujícího dovést do své banky a umožnit mu platbu vložit přímo na váš účet, pokud je to v době kdy banka nefunguje, je určitě možné využít jinou zákonnou cestu, např. noční trezor atd.
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
ixík35
*
Příspěvky: 42
Registrován: 13 led 2015, 10:34

Re: nezdařená koupě Hyundai i40 - auto Šrámek

Příspěvek od ixík35 »

Tuhle zkušenost nemám, ale také jsem přišel do styku s auto Hyundai Šrámek Plzeň. Na internetu jsem si našel auto IX 35 a napsal jsem si jen číslo a jméno prodejce a k tomu Hyundai Půzeň. Jelikož Plzeň neznám tak jsem vyrazil z Litvínova a pak sjel z dánice. Pochopitelně špatným výjezdem, ale po chvilce jsem viděl Hyundai prodejnu tak jsem měl za to, že jsem správně. Řekl jsem že tady máme předdomluvené jedno auto z netu s prodejcem (a řekl sem jeho jméno). Info které sem dostal bylo jen, že není v práci a že to semnou vyřídí jiný prodejce. Pak mi ale volal na mobil ten skutečný prodejce v kolik dorazíme, jenže to byla Hyundai Aspekta Plzeň a nikoliv Hyndai Šrámek, kde sem byl v té chvíli. Tím chci říci, že tak trochu lhaní mají už tak nějak v povaze všichni i když chápu kšeft je kšeft. Auto jsme koupili v Aspekta Plzeň a vše proběhlo z 99 procent ok, dokonce ještě za nižší cenu než bylo domluveno po emailech. Možná to právě také způsobila moje prvotní přítomnost původně v autosalonu Hyundai Šrámek.
IX 35 crdi 1.7
Seat Altea XL 1.9 PDI
Seat Toledo 1.9 Tdi
Seat Cordoba 1.2
Seat Leon 1.4
Seat Cordoba 1.0
Škoda Felicia 1.3
VW Polo 1.6
Fiat Polski 1.3
Škoda 100
V práci střídavě autobus Karosa a sklápěcí souprava Liaz.
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“