Nový majitel i20

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Docent
**
Příspěvky: 114
Registrován: 16 dub 2006, 01:44
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od Docent »

serfuj píše:Cena byla přesně dle ceníku 234 890 (po slevě 25 000 - objevte hyundai). Povinná výbava byla zdarma.
Koukám, že jsem dost ušetřil... Inclusive Plus (bez ESP) 179 990,- Kč... I s povinnou výbavou :? .
Naposledy upravil(a) Docent dne 23 kvě 2012, 21:45, celkem upraveno 1 x.
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Obrázek
Reklama
 

jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od jirikstbk »

Hmm, ceny letí dolů.
18.6.2009 jsem za Style 1,4 zaplatil 341400 Kč. Dnes bych za to skoro koupil auto a třídu výše.
A to jsem si tehdy myslel, že je ideální doba pro koupi nového auta, protože krátce předtím proběhl kolotoč slev u všech výrobců.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od caruser »

to: serfuj

Pripájam sa ku gratulácii k novej i20ke, nech dlho a hlavne spoľahlivo slúži.

to: jirikstbk

Ďalšie auto asi nebude Hyundai?
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od jirikstbk »

Ne.
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
Docent
**
Příspěvky: 114
Registrován: 16 dub 2006, 01:44
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od Docent »

jirikstbk píše:18.6.2009 jsem za Style 1,4 zaplatil 341400 Kč. Dnes bych za to skoro koupil auto a třídu výše.
Nebo Corsu.
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Obrázek
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od Amalfi »

jirkstbk mam pro tebe spatnou zpravu. Ten lak je na p**u i u ostatnich znacek. Akorat tim ze to vim tak Outlandera myju jenom rucne. A problemy - uz me menili pouzdro homokinetaku, bylo od novoty praskle a kdyz se kolo otacelo (coz je pri jizde normalni zejo :)) tak mi strikajici grafit vzdy zaspinil kolo tak ze neslo umyt. No a zezadu od treti rady sedadel kdyz je v podlaze se na hrbolech ozyva vrzani, jeste jsem neprisel na pricinu. No chci jen rict, ze si clovek moc nepomuze. Kdo by snad myslel se koncern to zachrani, tak je na omylu. Tam se prodava vedome motor 2.0TDI s 125kW ktery ma desne problemy, porad pada do nouzaku a lidem to taky nikdo nevyresi, jsou tak problemy se vstrikovaci, snimace diference tlaku pro DPF regeneraci atd. Nikdo ho nechce tak se temer u vsech modelu prodavaji skladovky za cenu slabsi verze aby se toho zbavili. Takze Yeti nebo Superb oboji je s timhle motorem docela rizikova investice. I skodovky uz maji ten svuj lak po vzoru korejcu tenkej. Jiriku mam takovy dojem ze v dnesni dobe si uz clovek nemuze koupit auto s tim ze zajede jen na garancku a ma ho jen pro radost.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od jirikstbk »

Asi máš recht. Je k tomu přidám zkušenost z vedlejšího tématu - asi také záleží na lidech, co v servise jsou. Je na nich, jak věci, nad kterými bych možná i mávl rukou, znechutí.

Jinak ten hukot od zadní nápravy slyšitelný od cca 50km/hod, který má být prý způsoben jen rzí na kotoučích a je to prý v pořádku, mě štve čím dál tím víc. Chtěl jsem původně napsat jadrnější výraz, ale vulgární slova se neslučují s pravidly fóra. Vrzání v palubní desce už naštěstí nevnímám. A to vrzání vzadu na hrbolech mám taky. Atd., atd.
Koncem června jsem objednán k jinému mechanikovi na nástřik spodku a jsem zvědav, co tam všechno ještě najde ...
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od Amalfi »

Ano souhlasim naprosto s tebou, hodne je i na servisech, na jejich kulture a postoji k zakaznikovi, dale na jejich zamestnancich a jejich schopnostech a individualnimu pristupu. Je rozdil mezi lidmi kteri chodi do prace a kteri svou praci maji radi, vazi si ji a delaji ji fakt poradne.
Vsiml jsem si v Ostrave Hrabove kde jezdivame, protoze to mame nejbliz, ze byl u nich posun vpred v pristupu k zakaznikovi. Snaha resit potize je u nich poznat a clovek si tak nepripada ze by se doprosoval aby mu auto fungovalo jak si predstavuje.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od caruser »

Ahojte
Už dlhšiu dobu toto fórum nenavštevujem. Ako vám slúžia i20ky, alebo už ste majiteľmi iných automobilov?
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
PetrT30
*
Příspěvky: 87
Registrován: 19 úno 2011, 21:08

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od PetrT30 »

caruser
jsem šťastný majitel jiného vozu :D
i20 Inclusive Plus 1,4 - 5 st. manuál, Dark Grey, ESC+TCS - najeto cca 55000 - kravál v kabině stále k nevydržení :-) = tohoto auta jsem se šťastně zbavil!!!!
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od caruser »

PetrT30
Snáď to nebolo až tak strašné, ale priznávam,že som taktiež skončil u inej značky, ale i20ka zostala v rodine.
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od Amalfi »

caruser u nas je zmena uz davno - pred 4 lety Outlander a manzelka sla z me byvale i20 do Mazdy 3. Ja uz mam v planu dalsi zmenu - asi vezmu Sorento. Manzelka ac zkousela jine auta tak zmenu zatim nechce je spokojena :) Jako :hyu: nebyly spatne, meli sve mouchy, ale vadi mi arogantni reklamy a pristup k dealerske siti a tim i zakaznikum. Takze to uz ne.
Btw mel jsem na vikend novou Kiu Sportage 1.6 TGDI s automatem a panove - parada. Manzelka i ja ji hodnotime jako lepsi auto nez Mazda CX-5 (2,5litr automat). Diky o trosku nizsi cene a lepsi vybave. A taky ze je zabavnejsi (ale i zravejsi) :) Ale to je asi i Tucson, Sportagema ale posilovac s lepsi zpetnou vazbou, je jinak technicky reseny.
Ale obcas tady taky mrknu co je noveho. Preci jen starsi Hyundai me vzdycky bavila.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
atík
*
Příspěvky: 32
Registrován: 26 bře 2008, 19:44

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od atík »

Mám i20 od 05/12 najeto 65000km bez jediné závady. Srážka s jelenem - malinká prohlubeň u kliky zadních dveří. Nacouvání do borovice zadním spojlerem - z borovice odlétl kus kůry na spojleru ani čárka. Na laku jsou samozřejmě někde ťupky, ale ani stopa po korozi. Měl jsem asi 6 vozů z toho tento je třetí nový. Prvý Atos - říkal jsem mu sekačka - bez problémů ( měl jsem ale krátce ), druhý- Š. Octavia tour 1.6MPi - tragédie po 42tis musela pryč - píši na jiném vlákně. Takže za mě cena / výkon /spolehlivost naproto v poho. Ale určitě je mnoho lepších a hlavně jsme zase o 4 roky dál. Někdy ale nevím zda to je výhoda, vzhledem k tomu jak se na všem šetří( psáno slušně ).
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od caruser »

Amalfi

Pozeram, ze si zostal verny azijskej produkcii, ja som sa vratil spat k europskej produkcii a hned aj k nafte.
i20ka ma nieco cez 132.000 km, motor na volnobeh uz riadne klepoce, ale zatial stale jazdi. Kym sa nerozpadne, bude stale sluzit v rodine. Mimochodom brzdove oblozenie je stale povodne.
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Nový majitel i20

Příspěvek od Amalfi »

No jedine evropske auto co jsme kdz doma meli, to bylo moje prvni auto Dacia 1310 kombik, pak uz jen japonci a korejci a zase japonci :) No zase bude korejec :) ale v pohode. Mne prijdou EU auta nejak drazsi - teda ve vybave kterou bych chtel, coz znamena ze musim mit vsechno :D
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Odpovědět

Zpět na „i20 Pokec“