Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od ulthar »

Ja mel pri prebirani auta najeto 16km. Byla to skladovka. A v nadrzi jsem mel benzinu tak na 10km. Jeste ze hned vedle prodejny byla pumpa.
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od JoKo »

ja som mal 8km pri i30tke. pri dalsich dvoch i30tkach v rodine to tiez bolo +/- 1km tak nejako. do cca 30km by som to neriesil, nad by som sa zaujimal preco a ziadal kompenzaciu. ako pisali predomnou, nieco nabeha predajca, nieco pri presunoch, popripade na testovacej drahe vo vyrobnom zavode...

ziaden poplatok za pripravu vozidla k predaju som neplatil a urcite by som u takeho predajcu vozidlo nekupoval. najma ak by to navysilo uz oficialnu cennikovu cenu...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
berco
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 lis 2010, 19:18
Bydliště: Zlín

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od berco »

Tak som volal co su ty 3000kc za umyti.... tak udajne som to dostal odratane pak ve sleve a musi to tam byt lebo to davaju proplacet hyundaiu jako pracu mechaniku.
marthe
*
Příspěvky: 87
Registrován: 16 zář 2015, 21:05

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od marthe »

Já měl taky 8 km. V nádrži sucho. Nějaké ošetření jsem na faktuře měl, ale pak bylo odečteno jako sleva. Jinak auto jsem procházel s prodejkyní, vše mi vysvětlila, i když jsem pak z toho moc neměl, jak je všechno nový a člověk se postupně seznamuje. Pak malá projížďka kolem salónu. Toť vše.
__________________________________________
Hyundai i30, 12/2015, 1.6 Crdi - Ash Blue - Style
Ford Focus II, 09/2009 - 12/2015, 1.8 TDCI
Fiat Brava, 03/2005 - 09/2009, 1.6 benzin
Škoda Favorit 12/2002 - 03/2005, LPG
Uživatelský avatar
HOTHEAD
**
Příspěvky: 133
Registrován: 05 bře 2016, 06:42
Bydliště: Svitavy

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od HOTHEAD »

Já měl najeto 9 km, parkoviště u fabriky má snad 10 hektarů takže záleží kam ho zrovna
zaparkují. Každé auto pak projde testovací jízdou, okruh má 4,5 km.
Jinak každý prodejce přistupuje k zákazníkovi jinak.
Když jsem přebíral firemní Kangoo za 215,000 dostal jsem ručník Renault, tričko Renault, hrací karty,
a různé reklamní předměty s logem Renault.
K Tucsonu za skoro 700 tyček jsem nedostal v HB Pardubice ani propisku !! :oops:
HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI STYLE 100KW AWD WHITE SAND 3/2016
FIAT STILO 3 D 1.8 98 KW
FORD SIERRA 2.3 D 49kw r.v.1989 NEJHORŠÍ AUTO NA SVĚTĚ !!
prodáno do AAA ( omlouvám se novému majiteli )
Uživatelský avatar
DVDpro
*
Příspěvky: 51
Registrován: 21 dub 2013, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od DVDpro »

Naše i30 ve 2013 měla najeto 5km. ix20 co se kupovala letos do rodiny měla 9km. Myslím si že do 15km je to pochopitelné. Něco to auto po vyrobení ujet musí. A stav nádrže byl u obou stejný, vychází to na nějaké 2-3 litry benzínu.
  • i30 III kombi 1.4T-GDI Style, Premium / Stellar Blue od 2019
  • i30 II hatchback 1.4i CVVT TRIKOLOR, komfort+, parking, Steel Gray II, 2013 - 2019
  • Seat Córdoba, 1.4, r.2000
berco
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 lis 2010, 19:18
Bydliště: Zlín

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od berco »

Tak dnes som si auto prevzal, vsetko prekontroloval mal som ho aj na zvedaku zospodu vsetko ok korozne natery vyzerali neporusene, spotreba z brna do zlina 5,9l co som bol prekvapeny ze tak malo cakal som okolo 8l. Jedine co ma rozculuje je po kazdom nastartovani musim vypinat start stop, hadam to bude len o zvyku pokial nepridem na to ako to vypnut, ale tusim sa to tu riesilo ze to nejde nastalo. Zatial spokojenost cas ukaze.
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od vorlajz »

A jaké jsi bral auto...motor a výbava...;) a gratulace ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2773
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od Espero »

DVDpro píše:Naše i30 ve 2013 měla najeto 5km. ix20 co se kupovala letos do rodiny měla 9km. Myslím si že do 15km je to pochopitelné. Něco to auto po vyrobení ujet musí. A stav nádrže byl u obou stejný, vychází to na nějaké 2-3 litry benzínu.
Když jsem byl s H klubem kdysi v Nošovicích, nechali nás tam jezdit na polygonu jako zkušební řidiče, jen nám řekli, co máme sledovat. šlo o I30, tenkrát série pro Izrael. Každý vůz tím polygonem projde a když je v pořádku, skončí na 5 km na tachometru včetně následující nakládky. Jenže když se tam něco projeví, vrací se do fabriky na poštelování a jde znovu na polygon, pak může mít 9 km, jestliže vrací víckrát (a u jednoho se mi to stalo, vracel jsem ho několikrát), pak může mít najeto ještě víc.
Ta závada tenkrát spočívala v tom, že po ubrání plynu a vyšlápnutí spojky nešly otáčky motoru dolů. Nakonec to naponěkolikáté seřídili, ale vůz měl na tachometru 20 km.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od saldy »

Já už nevim, ale myslim že tam bylo nějak do 10 km. Prodavač mi řekl že se tankuje 5L. Místo pohody mi všude skákaly varovný hlášky, že je nádrž prázdná, jel jsem rovnou na čerpačku. Koberce dorazily až po týdnu, takže jsem tam měl hadr a ten se mi za jízdy omotával kolem nohy :D
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
berco
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 lis 2010, 19:18
Bydliště: Zlín

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od berco »

vorlajz píše:A jaké jsi bral auto...motor a výbava...;) a gratulace ;)
Tu czech edition a priplatkovu verziu festival, s motorom 1,6 gdi benzin. Na mojich 8000km rocne mi ani nic ine nedoporucovali a to bude teraz druhe auto do rodiny tak pocitam 5000 km rocne skoda ze sa musi kazdy rok na garancku u mna by stacilo kazde 3. Hihi.
berco
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 lis 2010, 19:18
Bydliště: Zlín

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od berco »

vorlajz píše:A jaké jsi bral auto...motor a výbava...;) a gratulace ;)
Tu czech edition a priplatkovu verziu festival, s motorom 1,6 gdi benzin. Na mojich 8000km rocne mi ani nic ine nedoporucovali a to bude teraz druhe auto do rodiny tak pocitam 5000 km rocne skoda ze sa musi kazdy rok na garancku u mna by stacilo kazde 3. Hihi.
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Kolko max. najete pri preberani v predajni.

Příspěvek od 69pavel »

ja kdyz tenkrat v autosalonu prebiral noveho accika tak mel na tacho same 000000,ale kdyz jsem to dal na diagnostiku tak uz bylo najeto cca 14 km a potom to stocili na 0,v nadrzi bylo cca 10l ,takze kdyz to tak vezmu, ja si tenkrat vlastne v salonu koupil auto se stocenymi km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: vedet to mohl jsem znich vytriskat slevu za stocene km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i kdyz na druhou stranu,dostal jsem velkou slevu na prezuti letnich pneu z plechacu na nove Al disky,nazuti zimnich pneu na plechace vcetne vyvazeni,gratis povinnou vybavu a gumove koberecky a taky prej cerstve navoskovane pouzitim kvalitni vosku na nove laky,ale asi to bylo aplikovane nebot kdyz zaprselo tak efekt kapilar byl neskutecny a dalsi voskovani jsem provadel az skoro po roce

ty km (do 15km) to bude u vsech novych aut normalni,jizda z vyroby,sklady,autosalony,vsude nakladky vykladky a to se pak nasbira

EDIT: tak mi to nedalo a sel jsem pohledat fakturu, a musim uvest na pravou miru abych nedaval mylne info tak v predkupni smlouve bylo uvedeno ze auto bude mit najeto cca 14 km,na samotne fakture ale uz nebylo uvedene nic
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Ostatní“