Předváděčky cena dotaz

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Zdravím,
začínám z toho mít hlavu jako meloun ... :) více zajímavých nabídek ale každá má nějaké ale (viz třeba masky :)). Zeptám se na názor (nevadí že je subjektivní) Co byste řekli na předváděčku 2015 s novým faceliftem, se specifikací (barvou, převodovkou, výbavou, prostě vším) dle mých představ se slevou 33% oproti ceníkovce, ALE s nájezdem 18 000 km? Na auto se pojedu podívat nicméně trochu přemýšlím nad těmi km. Původně jsem počítal tak max nájezd předváděčky do 10 000 km, ale zase ta sleva mi nedá spát :)

M.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Možná jsem to přehlédl - jak dlouho si chceš auto nechat a kolik s ním najet?
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

určitě minimálně po dobu záruky - tedy 4-5 let. Nájezd očekávám tak 25-30k ročně
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Pokud by ses auta zbavoval po 4 letech provozu, tedy ještě s rokem záruky (zhruba), tak bych nájezd do cca 20.000 km asi moc neřešil. Tak bude hodnotu auta při prodeji držet délka zbývající záruky.

Odkud jsi? U kafe by se to řešilo pohodlněji :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

J, tak nějak s tím počítám. Na kafe určitě zajít můžeme někdy, ale teď to časově tolik nezvládám, navíc jsem od Brna a ty tuším někde u Prahy, což je trochu z ruky :). Každopádně díky za rady - vážím si toho.

M.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tak to je na kafe fakt celkem z ruky :D .

Ono je těžko něco radit. Jednak každý jsme jiný, a tudíž i chceme a očekáváme něco jiného, druhak samozřejmě nemám k dispozici úplně všechny detaily, abych se třeba mohl "opřít" o nějakou ekonomickou analýzu.
Obecně se dá poradit vlastně vždycky to samé - auto se Ti musí líbit, není nic horšího než každé ráno chodit k autu s myšlenkou "do jaké obludy jsem se to nechal uvrtat" a pak použít selský rozum :wink: .

Na tohle jsem narazil dneska:
http://www.ibest.cz/detail.aspx?x=17099 ... 8&px=17099
http://www.ibest.cz/detail.aspx?x=17099 ... 8&px=17099
http://www.ibest.cz/detail.aspx?x=17099 ... 8&px=17099
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od skuči »

Malli píše:S předváděcím modelem problém určitě nemám (upřímně těch pár km mě netrápí když vezmu v potaz tu slevu - a navíc to co píše mr. Hyundai zní logicky). Zeptám se ještě na takovou zajímavost i přesto že vím, že už se to v nějakém vlákně řešilo, ale která MASKA se vím líbí nejvíc?
já mám Premium s 2 lištama, a je to asi ta nej varianta, respektive takhle, pokud by nechali původní světla a novou masku, tak neváhám ani minutu a kupuju facelift, ale takhle to auto ztratilo to, čím bylo hodně zajímavý...

něco podobnýho jsem měl u předchozího auta, předfacelift měl speš světla s LEDkama a paráda, pofacelift udělali bez toho :(
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Ahoj,
jen jsem chtěl poděkovat za tipy a rady. I40 mám již doma a zatím se musím přiznat jsem stále v euforii. Pravdou je, že jsem přesedal z I20 a tak je to asi pro mě hodně velký šok, nicméně i tak je moje nadšení bez hranic. Jde o výbavu premium luxury a i přesto, že jsem věděl co vše ve výbavě je, tak mě neustále překvapují detaily a drobnosti, kterých jsem si nebyl vědom (skenování dopravních značek, automatická dálková světla, která se vypínají a zapínají podle intenzity světla = neoslňují protijedoucí auta, vesnice, auta před Vámi a navíc je přepínání tak pěkně měkce plynulé, že to v praxi vypadá jako by auto jen přivřelo oči nebo naopak otevřelo oči. Sedačky se dají nastavit aby se vysunuli při vypnutí vozidla, takže se pak krásně vystupuje, atd. atd. drobností je hodně a stále je objevuju).
Původně jsem si myslel, že budu používat navigaci na telefonu, na kterou jsem dlouho zvyklý, ale integrovaná navigace v autě mi tak vyhovuje, že budu používat právě tu a tak se ptám, jestli někdo už využil nebo využívá zdarma aktualizace při servisce (hyundai MAPcare) a jestli s tím nemají problém, případně zda-li si o to musím zažádat?
Dále mě zajímá výměna oleje, budu se na to ještě ptát přímo v servisu při garančce, ale v autosalonu mi říkali, že stačí až při garanční prohlídce (buď tedy rok nebo 30 000 km), ale nevím četl sem, že lidi doporučují max při 15 000 km výměna, tak nevím ?

Každopádně díky za rady a přikládám nějaké foto (je zde i pro srovnání moje "stará" i20 :) )
Přílohy
P_20160324_175218.jpg
P_20160324_175218.jpg (115.45 KiB) Zobrazeno 3107 x
P_20160324_175132.jpg
P_20160324_175132.jpg (169.52 KiB) Zobrazeno 3107 x
P_20160324_175122.jpg
P_20160324_175122.jpg (122.21 KiB) Zobrazeno 3107 x
Uživatelský avatar
tommas
*
Příspěvky: 56
Registrován: 18 říj 2014, 22:31

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od tommas »

Pěkný skok, ať slouží =D> =D> =D>
i40 kombi, 1,7 CRDi 100 kW, Succes, creamy white.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od robertbulko »

Paráda, blahoželám. :D Sám som netušil, ake vychytávky ma i40 po FL. Ako funguje to rozpoznávanie značiek? Aj tie automatické diaľkové sú perfektné.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od hanz.1 »

Facelift pěkný, ale měli ještě přitlačit v asistenčních systémech. Mělo tam být co je v nové optimě: adaptivní tempomat, sledování mrtvých úhlů, autonomní nouzové brzdění, 360°kamerový systém. Uvažoval jsem o přesedlání do fcl, ale takto bych se nikam moc neposunul.
i40 CRDi Style + Navi
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Díky, zatím jsem opravdu spokojen(možná jen ten kufr a stékající voda je vtipná:). Skenování značek funguje následovně : Vpředu je kamera, která snímá poznávací značky a pokud značka není extra stará, nebo výrazně poškozená, tak se na displeji mezi budíky objeví načtená rychlost z dopravní značky + se objeví na navigaci, navíc pokud mám na navigaci nějakou destinaci a projíždím třeba po D1 a jsou zde úseky s dočasným rychlostním omezením, tak kamera načte značky a navigace upraví čas dojezdu (prodlouží protože by se v těch úsecích mělo jet pomaleji).

PS: at Hanz - J souhlas, ale ve faceliftu to nedali no, pokud má někdo I40 pre-face, tak bych určitě doporučil počkat až na novou generaci I40 (doufám že bude :)), facelift má spíš vylepšené drobnosti, které ovšem potěší.

M.
Cenko
*
Příspěvky: 29
Registrován: 28 črc 2014, 17:36
Bydliště: Praha

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Cenko »

Co se tyce zkusenosti ze servisem, tak urcite doporucuji se dohodnout, tak kde auto porizuji. Bacha.. kdyz jsem si auto koupil, tak mi rekli, ze servisni intervaly budou po 30.000 km/1 rok a cena bude cca 6000- 6500 CZK. Hned prvni prohlidka me stala sice is geometrii 8350 po vsech slevach. takze prvni hacek. Druhy je to, ze az me zacnou menit brzdy a kotouce tak to bude ranec :). Mel jsem BMW Z4 a tam to dokonce v BMW vychazelo o chlup levneji :).

Jinak jsem celkem spokojen, jen chci uz neco jineho... po roce a pul me to trochu nudi.. a to ze auto je uplne mrtve v nizkych otackach me zacina stvat. Nekdy se chci rychleji rozjet a uto mi bud chcipne, nebo dru spojku jak vuuuul.

Mam premium v bile s manualem. najeto 38.000 km. Otazka zni jestli to nekdy prodam za slusnou cenu.
i40 100KW. Premium
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od karelmrak »

Chce to dobře si vybrat servis, cenové rozdíly jsou i v Praze. S nízkými otáčkami (taky jsem měl problémy) se musíš spokojit, není to dvouapůllitr! A co se týče brzd, teda obložení a kotouče, asi je nejlepší koupit si je a někdy po prohlídce si je vyměnit sám, aby nebyly při další moc nové. A k výměně se nehlásit, zkrátka ještě nejsou sjeté.
Odpovědět

Zpět na „i40“