Smolná Scoupátka :?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nebooj hujer to da dokupy a pak uz bude urcite verne slouzit.. :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

black_sheep píše:
Yurii píše:Samozrejme ze to chapu, ty auta maj svy za sebou ale je mi divny ze se zacinaj kazit jakmile zmenej majitele. :roll: Navic takhle hromadne... :shock:
neboj, musis na nej bejt hodnej a ono si te oblibi.. holt tyhle auta bejvaj mazlicci rozmazleny a kdyz zmenej majitele tak zacnou delat naschvali.. :) bud je to tim, ze je kazdej prodava az kdyz s nima neco je vaznejsiho, nebo se vazne poserou vzdycky pri prodeji! specialitka scoupecek.. :lol:
Se přidám.Od dnešního rána mám zvuk traktoru,takže mě nemine výměna vlnovce. :evil: :evil: :evil:
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja uz ho vozim v kufru, mechanik co dela vejfuky je nemocnej.. :(

urval jsem ho asi pred mesicem vo velkej spicatej sutr.. :lol:
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Yurii píše:jo to mne uklidnilo :?
Presne, ja jsem klidnej porad 8) :twisted: :D :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Nia
Příspěvky: 2
Registrován: 20 led 2007, 22:51
Bydliště: Prachatice

Re: Smolná Scoupátka :?

Příspěvek od Nia »

Yurii píše:Slyšel jsem co se děje lidem co si v poslední době koupili Scoupe...
Zase mi blbě jede jeden válec kvůli kterýmu sem už kupoval nový svíčky i se zapalovacíma kabelama. ---> zbytečně :roll:
Monču se prej Ivánkovo autí ve 110% procentním stavu taky zlobí.
A v neposlední řadě Vláďa Bureš se svým GTčkem který dovez do Prahy a už ho nenastartoval. :roll:
Přijde mi to jako padlý na hlavu, doteďka bylo Scoupe na fóru veskrze spolehlivý auto a proto jsem si ho vybral ale co se to doháje začíná se Scoupečkama dít? :roll:
Já mam taky scoupe nově a nic se mi snim neděje,sem s ním nadmíru spokojená.Asi na něj nejsi dost hodnej..........
Tak první S-coupe, miluju ho.........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Smolná Scoupátka :?

Příspěvek od ivan »

Nia píše:
Yurii píše:Slyšel jsem co se děje lidem co si v poslední době koupili Scoupe...
Zase mi blbě jede jeden válec kvůli kterýmu sem už kupoval nový svíčky i se zapalovacíma kabelama. ---> zbytečně :roll:
Monču se prej Ivánkovo autí ve 110% procentním stavu taky zlobí.
A v neposlední řadě Vláďa Bureš se svým GTčkem který dovez do Prahy a už ho nenastartoval. :roll:
Přijde mi to jako padlý na hlavu, doteďka bylo Scoupe na fóru veskrze spolehlivý auto a proto jsem si ho vybral ale co se to doháje začíná se Scoupečkama dít? :roll:
Já mam taky scoupe nově a nic se mi snim neděje,sem s ním nadmíru spokojená.Asi na něj nejsi dost hodnej..........
Jejda :shock: další ženská! :) Tak ať Ti slouží,je to pravda ze Scoupátkem se musí mazlit taky jsem ho donedávna měl,teď mám opravdovej kočár!! :D :wink:
Ps Vítej v klubu!! :D :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“