Rozbočovač USB

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Schnack
*****
Příspěvky: 2478
Registrován: 23 led 2019, 22:06

Rozbočovač USB

Příspěvek od Schnack »

Nemáte někdo vyzkoušený USB rozbočovač, který by s i30 2018 fungoval a daly se najednou připojit mobil s Android Auto a flashka s muzikou?

A ještě jedna otázka, nevíte jaký přesně formát musí mít label v adresáři k muzice, aby ho systém korektně zobrazoval? U některých se mi zobrazuje a u některých ne. Když jsem je porovnával jsou v podstatě identické (formát, rozlišení, barevná hloubka, ...). Nechápu kde je rozdíl a protože jsem hračička, rád bych věděl, jak donutit i ostatní, aby se zobrazily.

Díky předem za rady
i30 Kombi PDe, 1.4 T-GDI 140, Style go!, Champion blue (2018)
Reklama
 

D_a_v_i_d
**
Příspěvky: 142
Registrován: 15 kvě 2019, 14:45

Re: Rozbočovač USB

Příspěvek od D_a_v_i_d »

Nezkoušel, ale chce to něco s krátkými kabely, aby mobil s Android Auto fungoval dobře. Zkusil bych něco jako toto nebo něco podobného z aliexpressu https://www.mironet.cz/hama-usb-30-hub- ... xQQAvD_BwE

Třeba to za pár měsíců vyřeší Android Auto přes Wifi :)

Ohledně obrázků bych zkusil i přejmenování souboru, případně otevřít obrázky v malování a vyměnit obsah.
Hyundai i30 kombi 1.4 T-GDI STYLE NAVI GO Polar White model 2019
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbočovač USB

Příspěvek od Stringo »

Rozbočovač nefunguje (zkoušeno víc typů), jakmile dám do USB rozbočovač, nejde kromě nabíjení nic, ani AndroidAuto, ani flashdisk. Nefunguje ani to, když do rozbočovače zapojím jen jedno USB zařízení. Infotainment na tohle není připravený. Kabel pro AndroidAuto je opravdu lepší mít co nejkratší a hlavně s podporou obousměrného datového přenosu, já mám 25cm, ale funguje o 50cm, se 100cm kabelem už mi to nejelo, ale je to zbytečné mít tak dlouhý kabel.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Schnack
*****
Příspěvky: 2478
Registrován: 23 led 2019, 22:06

Re: Rozbočovač USB

Příspěvek od Schnack »

Ten kabel mohu jen a jen potvrdit. Mám několik různých kabelů, ať už z Číny tak i z našich obchodů, a 100% spolehlivý je jen ten co byl dodaný s mobilem (Samsung). Ty ostatní vykazují více či méně výpadků během navigování, kde se to projeví hned.
i30 Kombi PDe, 1.4 T-GDI 140, Style go!, Champion blue (2018)
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“