S-coupe - ventily

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kleskojot píše:zdravim hujera. tak olej je menenej pred tejdnem a dal jsem mogul 10w-40 auto prohanim dost ale skusim co pises.hlavne nechapu proc to chvili cvaka a chvili ne to bude tim ze nechapu jak fungujou hydraulicky zdvihatka :) cvaka i za studenyho motoru.kdyz jde do otacek tak ne a kdyz pstim plin tak chvili jo a chvili ne kolik me to zase bude stat? a neni mozny ze jeto ten retez.
Ono to vaše cvákání nebo klepání a tak se těžko něco dá opravovat,když to člověk neslyší a na dálku auta opravovat nejdou!! :(
Taky jsem už kolikrát sek :oops: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

U studenýho motoru cvakají zdvihátka vždycky až po chvíly se to uklidní.Může být třeba jen některý zanesený.,protože předchozí majitel si asi nedělal hlavu s pravidelnou výměnou oleje.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hele chlape.. podle toho co ukazuješ na tý fotce, tak jestli opravdu to cvakání vychází odtam, tak je to na 90% ten řetízek mezi vačkama ;) Páč zdvihátka jsou po celý dýlce hlavy ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

ivan píše:
Kleskojot píše:zdravim hujera. tak olej je menenej pred tejdnem a dal jsem mogul 10w-40 auto prohanim dost ale skusim co pises.hlavne nechapu proc to chvili cvaka a chvili ne to bude tim ze nechapu jak fungujou hydraulicky zdvihatka :) cvaka i za studenyho motoru.kdyz jde do otacek tak ne a kdyz pstim plin tak chvili jo a chvili ne kolik me to zase bude stat? a neni mozny ze jeto ten retez.
Ono to vaše cvákání nebo klepání a tak se těžko něco dá opravovat,když to člověk neslyší a na dálku auta opravovat nejdou!! :(
Taky jsem už kolikrát sek :oops: :wink:
Presne tak Ivanku!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hujer píše:
ivan píše:
Kleskojot píše:zdravim hujera. tak olej je menenej pred tejdnem a dal jsem mogul 10w-40 auto prohanim dost ale skusim co pises.hlavne nechapu proc to chvili cvaka a chvili ne to bude tim ze nechapu jak fungujou hydraulicky zdvihatka :) cvaka i za studenyho motoru.kdyz jde do otacek tak ne a kdyz pstim plin tak chvili jo a chvili ne kolik me to zase bude stat? a neni mozny ze jeto ten retez.
Ono to vaše cvákání nebo klepání a tak se těžko něco dá opravovat,když to člověk neslyší a na dálku auta opravovat nejdou!! :(
Taky jsem už kolikrát sek :oops: :wink:
Presne tak Ivanku!
Nebo po telefonu! :shock: :roll: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno o mne maji nekteri kamaradi iluze ze opravuju mobily jenom dotekem 8) dyz si to nenechaj vymluvit tak jim to necham... obcas ale i sam sebe prekvapuju. :lol:

Fakt je ze jak diagnostika tak oprava cehokoli je po telefonu velmi obtizna, ne li nemozna o oprave ani nemluvim. To myslim ze krom Ivanka i Hujer potvrdil... :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

zdravim. chlapy chapu vase slova to se asi popsat dost dobre neda. zitra nejdyl pozejtri jedu k Donatovi a uvidise co mi povi. ale i tak vam moc dekuju za komentare. az prijedu tak vam podam realne informace. ajdu chrapat jsem jak cep. tak se mejte
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

tak jsem byl v tech radikovicich a prej to klepe retizek mezi vackovejma hridelema. a nemam to resit jen jezdit :shock: ale docela tomu verim u skodovky mi klepal retez furt a litala a lita porad. narozdil od rozvodaku to nepraska a tak to resit nebudu a jen dal sveze jezdit
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

To se pěkně mejlíš,že nepraskne řetěz,ale praskaj!! :?
Mě praskl řetěz na pomocný převodovce :shock: u Mussa a škoda 25 000kč!! :? A taky prej nepraskaj,všechno má svou životnost!! :wink:
Jo jinak si projdi tohle vlákno,proč??? Zde najdeš odpověď!! :wink:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=3632
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

ivane moc diky perfektne pospsano konecne vim s cim mam tu cest a kolik meš to bude stat fakt diks dedku
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kleskojot píše:ivane moc diky perfektne pospsano konecne vim s cim mam tu cest a kolik meš to bude stat fakt diks dedku
Prej dědku!! :shock: Chlape jeden nezbedná,já sem ještě mladej cucák!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

ja vim videl jsem te na fotkach z mimone ja tenhle viraz pouzivam bezne jako pozdrav. např. cus dedku. a na tebe to i celkem plati dovolim si tvrdit nejvice skusenosti a znalosti co se nasich ctyrkolek tyka. a taky nesmim zapomenout na hujera aby me nekdo neatakoval
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Ivan a dědek :lol: :lol: .To mě tedy Ivane můžeš říkat synáčku. 8) Vždyť Ivan teprve přichází do puberty :wink: .No podívej,jak vyvádí. :shock: Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“