Noví členové....

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Patrick13 píše:Abych se představil:Čaute všichni jmenuju se Patrik a jsem synátor tommase33 8)A esli vám to nebude vadit někdy sem kouknu a napíšu něco
Ahoj samozřejmě nebude, přijeď s tátou na sraz 8)
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Vítám tě Patricku13 a neboj, pojď do toho s náma :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Nazdárek. Abych se taky představil. Pozdě ale fórum je zatraceně velké a na tuto uvítačku jsem narazil až teď. Jmeniju se Viktor jsem z Frýdku-Místku. Mé první auto byl Maluch, ale kvůli rachocení v zahraničí jsem ho zanedbával až zrezavěl takže si ho vzal kamarád na ND. Narychlo (v pátek příjezd do ČR v sobotu koupě vozu v neděli odjezd do Němec) jsem si koupil Hyundai Accent rv 96 1,3 62 KW. Po prvním majiteli, v super stavu až na lak (běžné oděrky a ojeté klíčem - toho se pořád nemůžu zbavit). Nejdřív jsem nezamýšlel, že si ho nechám delší dobu ale zamiloval jsem se do něj skoro jako do své přítelkyně a už bych ho nikdy neopustil. Mírně jsem ho vyladil - interiér nalakovaný do červena, červené osvětlení interiéru, výměna rádia, polepy na oknech. Plánuji vzduch filtr, výfuk a hlavně kotouče na obě nápravy. Sem se ňák rozepsal. Doufám, že to není nijak dlouhý anebo krátký. Mír všem lidem
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
katrin78
Příspěvky: 5
Registrován: 04 dub 2007, 08:14
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od katrin78 »

Ahoj,jsem majitelkou Hyundai Pony 1.5 MPi rok 92.Autino je po dědovi,řidičák mám půl roku ,takže jsem takové motoristické trdlo.Ale hlava i ruce v pohodě,tak budu sledovat zdejší machry jak radí co s čím a budu zkoušet.Jo jinak mám manuál k poníkovi v češtině.
Uživatelský avatar
jrtrain
*
Příspěvky: 22
Registrován: 14 úno 2007, 08:49
Bydliště: Cheb

Příspěvek od jrtrain »

katrin78 píše:Ahoj,jsem majitelkou Hyundai Pony 1.5 MPi rok 92.Autino je po dědovi,řidičák mám půl roku ,takže jsem takové motoristické trdlo.Ale hlava i ruce v pohodě,tak budu sledovat zdejší machry jak radí co s čím a budu zkoušet.Jo jinak mám manuál k poníkovi v češtině.
ahoj, vítej.
Onen manuál máš jen v papírové podobě? šlo by jej nascanovat nebo jakkoli převést do PC ? na http://hpony.wz.cz/ je ke stažení uživatelský manuál v němčině k pony ´93.
zatím :wink: 8)
Hyundai Pony GLS 1,5i ´93
katrin78
Příspěvky: 5
Registrován: 04 dub 2007, 08:14
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od katrin78 »

Jojo,na uvedené stránce jsem byla a vím,že je tam v němčině.Já ho mám v NJ,AJ i ČJ.Jen bych řekla ,že to je spíš příručka než přímo dílenský manuál,no ale je to překlad toho co je tam v němčině.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Zdar lidi.
Tímto se, tak nějak, zapojuju do komunity :-) Fórum čtu už několik měsíců, hlavně jsem se rozhodoval jakým autem nahradit starého Favorita, a nakonec jsem se rozhodl pro Hyundai. Jelikož jsem už od začátku chtěl auto, které nemá kde kdo (rozhodně ne nějaký Schadewagen ;-)), a vzhledem k tomu že do středního věku ještě hodně daleko, vybral jsem si Coupé, model 2007, dvoulitr, v černé a s "mild" spoilerem. Asi budu po nocích skládat vagóny než to splatím, ale myslím že to bude stát za to :-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Vitej, jakož i ostatní a ať vám to lítá. Jinak to jsi si vybral sakra dobře.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
vipe

Příspěvek od vipe »

Jenom závidím. Ať ti to jezdí a dělá jenom radost.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

:-) Dík. Jsem jen zvědavý kdy dorazí. Bylo mi řečeno, že to může trvat až tři měsíce :?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Gratulace-určitě budeš spokojený. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Tak to moc gratuluju k novému coupe. I když se mi stejnak nejvíc líbí 2generace bez faceliftu, tak doufám že ukážeš na M oravě pač Mimoň už jaksi asi nestiheš :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

To mě ten nový facelift připadá takový "ostřejší" ...no, je to věc názoru. Na Moravě se určitě ukážu. Do Mimoně bych chtěl taky, ale vůbec nemám představu kdy nové auto dorazí. Pokud by náhodou dorazilo včas, tak se objevím i tam.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Tringi: Mimoˇuž je za dveřmi. Pokud budeš mít auto do měsíce tak to stihneš :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Zdravim vsechny priznivce Hyundaju,od 14.5.07 jsem se stal majitelem Accenta r.v.2001 a jelikoz nemuzu na takovych strankach jako jsou kluby chybet tak se k Vam pridavam jestli me mezi sebe pustite.Fotky samozrejme dodam jen co Acentika umyji a nalestim. :lol: Jinak jmenuji se Ondra jsem z Jiznich Cech,trvale bydlim v bechyni ale jinak jsem v podnajmu v CB.Tak doufam ze delate nejake srazy aby jsem se kouknul konecne na poradna auta.Mejte se
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“