A co takhle NOS do Coupé?!

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

:lol: :lol: Petr HC opět na scéně se svým rejpáním. Bude sranda :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Reklama
 

Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Fajn ja sem rád poučim co ješte nevim. Tak mi řekni něco zajímavýho. No jen povidej máš nějakej zajímavej poznatek co se týče používaní NOSu? TAK ven stim :!:
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Petr HC: no tak dotoho. Taky sem napjatej :twisted:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Asi studuje nějaký knížky či co :lol:
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Sem chtel rict ze bude hezky kdyz PetrHC rejpe ale zatim ticho po pesine... to mu neni podobny :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Řikam hledá něco čim by mě podrtil
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Mno,někdo studuje knížky a někdo holt Rychle a zběsile.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Dejv
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 led 2007, 19:13

Příspěvek od Dejv »

carboner píše:Řikam hledá něco čim by mě podrtil
Tebe ničím drtit nemusí, ty se utlučeš svou vlastní nevědomostí :wink: Pochybuju že by jsi vůbec dokázal popsat části rozebranýho motoru :lol: :lol: :lol: to co tady slintáš o jiných klikách a tak dále...by mě zajímalo kde by si je chtěl sehnat...si jako myslíš že ti jí jen tak někdo vyrobí? :lol: :lol: odlehčenou,zesílenou a vyleštěnou kliku? no to FUN! a co ojnice? ty si asi koukal na film Nejrychlejší Indián :wink: :lol: :lol: písty beru, ty nejsou problém,ty se daj celkem v pohodě nechat vyrobit,ale sehnat na ně pístní kroužky, to už by byl problém,musel by si shánět z jiného motoru které by vydrželi extrémní zatížení při NOS boostu. Když by si skutečně něco o této problematice přečet, tak by jsi tady neslintal takovýhle hovadiny, celková úprava motoru, následně i převodovky,poloos a podvozku by vyšla na víc než 600tis kč za který chceš auto koupit :wink:
my love- Š110R...........1972
zavodák..Taz 1500 :lol:
Coupé????? or Sonata?????
Dejv
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 led 2007, 19:13

Příspěvek od Dejv »

ps: když už mluvíš o něčem takovým řešil bych swap motoru...třeba za 4G63 z eclipse...ten má turbo v základu,a jeho výkon bez šáhnutí na kliku písty či cokoliv interního zvednout až na 500Ps
my love- Š110R...........1972
zavodák..Taz 1500 :lol:
Coupé????? or Sonata?????
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Bravo Dejve, krásně a nerejpavě řečeno 8) :wink:
Na Coupátku je rozhodně dost jinejch věcí který se daj vylepšit... je to sice sporťák ale zase ne jako Skyline, Supra nebo Eclipse investice typu NOS mi do něj přijdou totálně vyhozený prachy.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Zakladní části motoru poznám o to neměj starost jo. A na co všechny ty upravy sim tě? ja z toho nechci dělat dragster. Vytuniš motor možna tu převodovku to přiznavam o tom nevim jestli se musi nebo ne. A co bys chtel na podvozku to nevim. Ladit odpruženi a rozvody? Řikam nestavim dragster. A ještš jedna věc. motor v kupátku je sportovně naladěnej :twisted:
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Dejv
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 led 2007, 19:13

Příspěvek od Dejv »

carboner píše:Zakladní části motoru poznám o to neměj starost jo. A na co všechny ty upravy sim tě? ja z toho nechci dělat dragster. Vytuniš motor možna tu převodovku to přiznavam o tom nevim jestli se musi nebo ne. A co bys chtel na podvozku to nevim. Ladit odpruženi a rozvody? Řikam nestavim dragster. A ještš jedna věc. motor v kupátku je sportovně naladěnej :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak s tímhle heslem se ukaž na honda klubu
ps: o těch úpravách motoru si tady začal slintat ty :wink:, pokud chceš skutečně někoho ohromit výkonem, musíš jít cestou swapu :wink:
my love- Š110R...........1972
zavodák..Taz 1500 :lol:
Coupé????? or Sonata?????
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

carboner píše:Řikam hledá něco čim by mě podrtil
Tak to tě asi zklamu, prostě nemam zapotřebí popisovat ti tu něco o čem je toho na internetu napsáno mraky....hodně štěstí při "tunění". :D
Naposledy upravil(a) Petr HC dne 02 kvě 2007, 22:53, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
chose78
*
Příspěvky: 18
Registrován: 27 led 2007, 23:27
Bydliště: Havířov

Příspěvek od chose78 »

Petr HC:Tebe bych chtěl poznat na vlastní oči.Ty musíš být strašný kretén.Někdo nahodí jen tak téma a zeptá se ostatních co si o tom myslí.Všichni napíšou svůj názor,ale slušně.Jenom ty to musíš napsat jako debil a hned urážet.Já jsem od tebe snad ještě nepřečetl nic kde bys někoho neurážel nebo se do někoho nenavážel.Trochu se nad sebou zamysli asi to nemáš v životě jednoduché se sebou žít že.
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

chose78 píše:Petr HC:Tebe bych chtěl poznat na vlastní oči.Ty musíš být strašný kretén.Někdo nahodí jen tak téma a zeptá se ostatních co si o tom myslí.Všichni napíšou svůj názor,ale slušně.Jenom ty to musíš napsat jako debil a hned urážet.Já jsem od tebe snad ještě nepřečetl nic kde bys někoho neurážel nebo se do někoho nenavážel.Trochu se nad sebou zamysli asi to nemáš v životě jednoduché se sebou žít že.
...no tak nevim, píšeš tu, že někoho urážim, ale alespoň nikomu nenadávam do kreténů
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“