A co takhle NOS do Coupé?!

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Mě se fakt líbí, jak se tady všichni chytaj každýho prdu, ale neuměj si přiznat holej fakt.. SÉRIOVÝ (o tom tu celou dobu píšu) Coupe je prostě horší než většina dnešních SÉRIOVÝCH aut od různejch značek.. jaké jsem tu psal.. pořád píšu jen o sériových vozech.. samozřejmě, když si Coupe upravim.. zhruba za těch sto klacků, tak pojede jak ďas.. ale to samý.. když si upravim za nějakých sto klacků Golfa 5 Gti.. tak mu zas ujede.. a sme tam kde sme byli..
A jako nezlobte se na mě.. ale 2.7 motor s výkonem 121kW a krouťákem 245Nm je úplnej výsměch oproti dnešním moderním motorů.. fakt žalostný.. a smutný :-(
Já tu Coupe nehanim, mě jen dostávaj tyhle názory, jak je Coupe super a že nad něj nejni.. chci vám jen ukázat, že nad něj je.. a v dnešní době, ti prdel natrhne každý druhý sériový hot hatch ;)

Tak pánové.. ale teď sem se nasral.. trochu sem zapátral a co sem našel?
Nový Coupe.. 2.7 stojí 639900,- a Honda Civic Type-R která má dvoulitr, 148kW!!!!!! v základu což je těch zhruba 200 koní stojí 789000,- ?????
No tak jako nezlobte se na mě.. ale to jsou ty prachy za Coupe plus úpravy doslova vyhozený.. počítejte.. vyšší hmotnost, horší jízdní vlastnosti, vyšší spotřeba, vyšší povinný.. kde je nějakej plus oproti Type-R??????? Kde, kde, kde???????????
Jenom že je Coupe hezčí, ale to je věc názoru.. jako když už bych si kupoval nový auto a měl ty prachy, i na úpravy, tak to si fakt radši koupim Hondu, jejich motory jsou bezkonkurenční a hlavně nekompromisní.. a mám v ruce už opravdový sportovní náčiní ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

MartasZ píše:.. kde je nějakej plus oproti Type-R??????? Kde, kde, kde?????????
Plus? uz si ho sam napsal. Coupe je fakt hezci. Osobne se mi design hondy nelibi. No a vykon 123kw u 2.7 je malo to sem se shodnul i s jinejma lidma, ale jak sem psal on umi staci mu otevrit vratka...:twisted:
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

MartasZ píše:Tak pánové.. ale teď sem se nasral.. trochu sem zapátral a co sem našel?Nový Coupe.. 2.7 stojí 639900,- a Honda Civic Type-R která má dvoulitr, 148kW!!!!!! v základu což je těch zhruba 200 koní stojí 789000,- ?????
No tak jako nezlobte se na mě.. ale to jsou ty prachy za Coupe plus úpravy doslova vyhozený.. počítejte.. vyšší hmotnost, horší jízdní vlastnosti, vyšší spotřeba, vyšší povinný.. kde je nějakej plus oproti Type-R??????? Kde, kde, kde???????????
Jenom že je Coupe hezčí, ale to je věc názoru.. jako když už bych si kupoval nový auto a měl ty prachy, i na úpravy, tak to si fakt radši koupim Hondu, jejich motory jsou bezkonkurenční a hlavně nekompromisní.. a mám v ruce už opravdový sportovní náčiní ;)
Clovece jenze o tom to je, ja si dam do coupecka tech sto klacku navic a budu mit faro lepsi nez ten civic R. Sice to neni serie ale co jako? A co se tyce hmotnosti je temer stejna rozdil je asi 50kg.
Jde o to ze hyundai ma velike rezervy, je skoda ze to nedelaj v serii, jenze takovou maji strategii... kdyby to bylo takove vserii tak je to cenove taky nekde jinde.

Me kazdopadne staci scoupe, mam rad kdyz nekdo podceni moji karku a pak cumi jak mu mizim. :wink:
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hoši.. končim tuhle debatu.. je vidět že každej tu mluví o něčem jinym, buď sme se nepochopili, nebo jsem prostě jen narazil na dva........ co nepřijmou rozumný argumenty ;)
Každopádně každej má právo na svůj názor, já mám tenhle, vy zas tamten a můžem s tím v pohodě žít dál.. tak čuuuuuuus ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Přidám taky něco do mlýna. Coupe je určitě hezké auto, ale ne sporťák tak jak ho normálně chápeme. Prostě je to klasické rodinné auto s tvary sporťáku. A tomu odpovídá i výkon, 123kW z 2.7 (případně 139kW u vyladěného) je žalostných, ale pro kategorii rodinný vůz zcela dostačující.
Osobně mi to přijde jako dobrá volba, jedno auto může plnit dva účely - dopoledne s děckama a naloženým kufrem na výlet a v podvečer si to pěkně někde sám prohnat. Vcelku ideální základ pro úpravy, za relativně málo peněz (vzhledem k pořizovací ceně auta) z toho člověk dostane výkon o kategorii výše. Navíc to není tak obvyklé auto na cestách a pravda od H pak ani nikdo takový výkon nečeká.
Koneckonců on ani ten zmiňovaný Nissan není vyloženě sportovní auto.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

pener_jack Ty si muj člověk. PS:ono umi staci mu otevrit vratka... :twisted:
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Uživatelský avatar
misokgb
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 kvě 2007, 10:57
Bydliště: Slovakia, Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misokgb »

Pridam aj ja :D Sice Hyundai nemam tak dlho. Ale povedzme si na rovinu, Korea je proste Korea. Sice nemam problemy s autom, okrem motorovej casti. Inak v poho. Auto je naozaj pekne, obzera sa za mnou kde kto. Ale to je presne ako napisali, vec nazoru. Aj mne sa lubi, ale vedel by som si predstavit dakeho Civica, alebo aj Alfa Romeo... Korejska kvalita sa proste japoncovi nevyrovna ked budete hovorit co chcete :) Isteze, ak sa o to auto niekto stara, tak je to vono... Mame doma aj 20 rocnu Hondu Accord 2.0 12v, to auto je skoro dvakrat tak tazke ako Hyundai! A poviem vam, Hyundai je len na chlp lepsi co sa tyka vlastnosti motora, aj to snad preto, ze je lahsi. Osobne by som si SCoupe, toboz Hyundai ako nove auto nekupil. Len sa mi naskytla takato ponuka. A UZ DUPLOM by som NAJRADSEJ, auta so 4 dverami. Proste sportovy 4dverak, to je moje :)
Hyundai SCoupe GT 1991
1.5i 12v Turbo 85kW/115bhp | 14" orig elektron`s 185/60 | Kenwood 4x45W
pripravovane upravy: intercooler + chip RJ + BOV... :)
Dejv
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 led 2007, 19:13

Příspěvek od Dejv »

MartasZ píše:Hoši.. končim tuhle debatu.. je vidět že každej tu mluví o něčem jinym, buď sme se nepochopili, nebo jsem prostě jen narazil na dva........ co nepřijmou rozumný argumenty ;)
Každopádně každej má právo na svůj názor, já mám tenhle, vy zas tamten a můžem s tím v pohodě žít dál.. tak čuuuuuuus ;)
klíííd :wink: nemá cenu se rozčilovat....Holt někdo Coupé bere že má rodinný vůz přestrojený do kabátu ''sporťáku'' a někdo v tom vidí svou modlu a běda tomu kdo řekne něco hanlivého.....
my love- Š110R...........1972
zavodák..Taz 1500 :lol:
Coupé????? or Sonata?????
Dejv
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 led 2007, 19:13

Příspěvek od Dejv »

Tiburon_FX píše:
Petr HC píše:
Dejv píše:ps: když už mluvíš o něčem takovým řešil bych swap motoru...třeba za 4G63 z eclipse...ten má turbo v základu,a jeho výkon bez šáhnutí na kliku písty či cokoliv interního zvednout až na 500Ps
Nejsem si tim úplně na 100% jistej, ale neni náhodou motor v Eclipse obráceně uloženej?...tozn. že má rozvody vpravo(myšleno tak jak koukáš do motoru)? Jestli jo, tak by to byl celkem problém, protože kdybys ho dal do Coupe, tak bys měl výfukový svody vzadu a sání vpředu.
jo, máš recht, má rozvody na opačný straně :wink: dejv: jinak by mě zajímalo, jak se dá výkon toho motoru zvednout na 500ps? dalších 100tisíc na tom motoru asi po takový úpravě nenajedeš co?
výměnou výfukových a sacích svodů, výměnou turba se dá výkon nahnat na hranici 500ps, a ty lidi který toto podstoupili běžně s najíždějí přez 100tkm bez problémů. ale stejně pořád nechápu k čemu by někomu bylo tolik ps v běžným provozu.....tady v čr běžně stačí 150ps 8) :lol:
my love- Š110R...........1972
zavodák..Taz 1500 :lol:
Coupé????? or Sonata?????
Dejv
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 led 2007, 19:13

Příspěvek od Dejv »

Borek píše:
Dejv píše:
carboner píše:Zakladní části motoru poznám o to neměj starost jo. A na co všechny ty upravy sim tě? ja z toho nechci dělat dragster. Vytuniš motor možna tu převodovku to přiznavam o tom nevim jestli se musi nebo ne. A co bys chtel na podvozku to nevim. Ladit odpruženi a rozvody? Řikam nestavim dragster. A ještš jedna věc. motor v kupátku je sportovně naladěnej :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak s tímhle heslem se ukaž na honda klubu
ps: o těch úpravách motoru si tady začal slintat ty :wink:, pokud chceš skutečně někoho ohromit výkonem, musíš jít cestou swapu :wink:
Asi moc čučíš na ten Honda klub a prd :!: :!: :!: :!: víš o motorech v Coupe.Někdy se mrkni na srovnatelné třeba 2,0l v Coupe 1.gen.a Hondy Prelude 2.0l.Podobná auta,stejný obsah,stejný rok výroby....ale Coupe má větší výkon,lepší zrychlení...TO JE PŘEKVAPENÍ PRO ODBORNÍKA,CO :?: :?: :?: :?: :?: :shock: Kolik ti tam mám udělat smajlů já,abys než začneš machrovat,raději si to ověřil. :roll:
na honda web nechodím :wink: já jsem odpůrce těhle japonskejch pil :wink: ale při tý kritice si opoměl že japonci se soustředili na maloobsahy...se podivej na posranou 1,6 16v se 150ps... :P
my love- Š110R...........1972
zavodák..Taz 1500 :lol:
Coupé????? or Sonata?????
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Dejv píše:...a někdo v tom vidí svou modlu a běda tomu kdo řekne něco hanlivého.....
Jo to máš pravdu, tak to nepokoušej :!:
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

MartasZ píše:Mě se fakt líbí, jak se tady všichni chytaj každýho prdu, ale neuměj si přiznat holej fakt.. SÉRIOVÝ (o tom tu celou dobu píšu) Coupe je prostě horší než většina dnešních SÉRIOVÝCH aut od různejch značek.. jaké jsem tu psal.. pořád píšu jen o sériových vozech.. samozřejmě, když si Coupe upravim.. zhruba za těch sto klacků, tak pojede jak ďas.. ale to samý.. když si upravim za nějakých sto klacků Golfa 5 Gti.. tak mu zas ujede.. a sme tam kde sme byli..
A jako nezlobte se na mě.. ale 2.7 motor s výkonem 121kW a krouťákem 245Nm je úplnej výsměch oproti dnešním moderním motorů.. fakt žalostný.. a smutný :-(
Já tu Coupe nehanim, mě jen dostávaj tyhle názory, jak je Coupe super a že nad něj nejni.. chci vám jen ukázat, že nad něj je.. a v dnešní době, ti prdel natrhne každý druhý sériový hot hatch ;)

Tak pánové.. ale teď sem se nasral.. trochu sem zapátral a co sem našel?
Nový Coupe.. 2.7 stojí 639900,- a Honda Civic Type-R která má dvoulitr, 148kW!!!!!! v základu což je těch zhruba 200 koní stojí 789000,- ?????
No tak jako nezlobte se na mě.. ale to jsou ty prachy za Coupe plus úpravy doslova vyhozený.. počítejte.. vyšší hmotnost, horší jízdní vlastnosti, vyšší spotřeba, vyšší povinný.. kde je nějakej plus oproti Type-R??????? Kde, kde, kde???????????
Jenom že je Coupe hezčí, ale to je věc názoru.. jako když už bych si kupoval nový auto a měl ty prachy, i na úpravy, tak to si fakt radši koupim Hondu, jejich motory jsou bezkonkurenční a hlavně nekompromisní.. a mám v ruce už opravdový sportovní náčiní ;)
Hehe :D, krásně jsi to napsal....dokonce máš i pravdu (já s tebou rozhodně souhlasim), ale k čemu to je, když ten, komu jsi to psal, to nepochopil :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
carboner
*
Příspěvky: 43
Registrován: 26 dub 2007, 16:56

Příspěvek od carboner »

Petr HC píše: ale k čemu to je, když ten, komu jsi to psal, to nepochopil :roll:
..ehmmh...me a ni jinymu zatánci to asi nevymluvíš a nepomůže žádnej! argument
V planu je Hyundai Coupe 2.7 V6!! To bude jízda :twisted:
Dejv
*
Příspěvky: 37
Registrován: 01 led 2007, 19:13

Příspěvek od Dejv »

já bych jeden měl:
Obrázek

kdyby tě zajímalo co to je......je to pohled pod kapotu mitsu eclipse,2,0L Turbo,,,,,na první pohled docela podobný hyndaice..nemyslíš? Než upravovat origo motor, šel bych do swapu....
my love- Š110R...........1972
zavodák..Taz 1500 :lol:
Coupé????? or Sonata?????
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Dejv píše:já bych jeden měl:
Obrázek

kdyby tě zajímalo co to je......je to pohled pod kapotu mitsu eclipse,2,0L Turbo,,,,,na první pohled docela podobný hyndaice..nemyslíš? Než upravovat origo motor, šel bych do swapu....
Tohle už se tu řešilo, když si pořádně prohlídneš tu fotku, tak zjistíš, že ten motor je uloženej obráceně...rozvody jsou na druhý straně....takže swap bude celkem zábava :lol:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“