Coupe Informacie

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe Informacie

Příspěvek od DEDe »

Tringi píše:Přesně. Už jsem v Coupé vezl sebe, 5 dalších lidí a psa ...do 350Z bych nedostal ani toho psa 8)
nejvic me pobavilo ze Z 350 kdyz otevres kufr tak ma na viku nakreslenej navod jak tam slozit golfove hole :mrgreen: to mi prislo fakt jak ulet ale mozna to maj jen US verze :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Coupe Informacie

Příspěvek od hawk »

tak moje priority byly spíše zábava, pěknej vzhled a výkon....hlavně v tom výkonu a jízdních vlastnostech se coupe moc nechytá na ta zmiňovaná auta. Je to ale pochopitelné. Za tu cenu, za kterou jsem coupe (který se mi mimochodem líbí mnohem víc něž ty dvě auta) pořídil se prostě nic podobného nedá pořídit. Jede to celkem dobře - kufr výborný (donedávna jsem tam vozil celý kočárek i s báglama :) ) Jak říkám nestěžuju si. Pokud bych ale neřešil finance, stálo by mi v garáži něco jinýho (třeba ta nová 370Z vypadá zajimavě - náhon na zadek, 331 koní, šestiválec, cena za nové pod mega...). Tak to máte ale předpokládám asi všichni tu.. :D
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe Informacie

Příspěvek od DEDe »

ono si na vsechno zvyknes hodne rychle ja se Z350 jezdil mesic do prace , frci to pekne to jo taky sem se pekne namlsal a rikal sem si ze bych si chtel koupit coupeso. A musim rict ze i kdyz sem coupeso koupil myslel sem ze po te 350 tce nadsenej tak nebudu ale byl sem dokonceme teninterier prekvapil necekal sem tak peknej :) mam i par fotekinterieru ztka ted na to koukam a proste tiburonna tom nenivubec spatne :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe Informacie

Příspěvek od dantasik »

Tringi píše:Přesně. Už jsem v Coupé vezl sebe, 5 dalších lidí a psa ...do 350Z bych nedostal ani toho psa 8)
Coupe ma ale v TP jen 4osoby, nevim jestli to tvoje neni jinaci ale GK ma v TP 4...takze 5lidi mazec a to jestli se tam vesli tak klobouk dolu....:)Ja sem se nechal jednou vest v nalade dom a vzadu sem trpel jak zvire :)
Zminovana RX-8 u me taky malem byla .)Jenze nekdo ji vyfoukl, byla upravena na 300PS, stim ze po mesici jsem narazil cloveka ktery RX8 vlastnil a nadaval kudy chodil, motor se udajne sype neuveritelnym zpusobem a pod 15l se neda jezdit. 350Z se me nelibila nejak nikdy a hlavne kdyz uz jsem hledal auto na denni jezdeni tak ty zadokolky KO na zimu. Ale tak treba je i plno jinejch hezkej aut za nejaky mensi penize, Subaru GT treba...:)
Hlavne co jsem se setkaval ze lidi neumeji z coupe vystupovat :)A ze na muj vkus bylo u ridice malo mista. U me je to dany tim ze jsem jezdil hodne se Sonatou ktera ma mista opravdu habadej :)
A na sprinty ano, jel jsem proti Honde integra 2.2 upravena na 250wHP a bylo to tesne, ale jeho auto uz nebylo na deni jezdeni ani nahodou :)Tvrda spojka, vnitrek vybranej a pod.
Coupe je ale takovej dobrej start do sportovnich aut :)
Kdyby nekdo vymyslel/odzkousel kolik by vydrzel ten motor s turbem treba pri tlaku 0,4baru a dovedl by rict, ano ten motor vydrzi 200tkm pokud se dodrzi vymena oleje a pod veci tak bych do toho tenkrat i sel...ale vicemene je to alchimie kdy by se ten motor rozletel...proto uz meho modreho mazlika nemam...ale doufam ze slouzi dobre tomu kdo si ho bral:)Mel dobrej start s brzdama a filtrem :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe Informacie

Příspěvek od Tringi »

dantasik píše:
Tringi píše:Přesně. Už jsem v Coupé vezl sebe, 5 dalších lidí a psa ...do 350Z bych nedostal ani toho psa 8)
Coupe ma ale v TP jen 4osoby, nevim jestli to tvoje neni jinaci ale GK ma v TP 4...takze 5lidi mazec a to jestli se tam vesli tak klobouk dolu....:)Ja sem se nechal jednou vest v nalade dom a vzadu sem trpel jak zvire :)
Vzadu seděly tři slečny a držely pejska na klíně, vedle rozměrnější kámoška, a nejrozměrnější kámoš v kufru. Docela sranda, hlavně poslouchat jeho komentáře :D
dantasik píše:Hlavne co jsem se setkaval ze lidi neumeji z coupe vystupovat :)
Taky souhlas, mě trvalo pěkně dlouho než jsem se to naučil. Hodně dlouho jsem spíš vyskakoval nebo vypadával :mrgreen:
dantasik píše:Kdyby nekdo vymyslel/odzkousel kolik by vydrzel ten motor s turbem treba pri tlaku 0,4baru a dovedl by rict, ano ten motor vydrzi 200tkm pokud se dodrzi vymena oleje a pod veci tak bych do toho tenkrat i sel...ale vicemene je to alchimie kdy by se ten motor rozletel
Na sharkracing.com mají turbo kit, taky jsem si ho se zájmem prohlížel, a něco málo četl na fóru newtiburon.com. Prý je motor v Coupé hodně agilní a "vydrží" až 380 PS. Kdyby se to z původních 140 dalo nastavit na nějakých 220, což je údajně maximum co tunová předokolka přenese na silnici, a člověk se o to staral (lépe než já nyní), vydržet by to mohlo. Ale pokusný králík být nechci :D ...možná až budu mít našetřeno na nové auto 8)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Coupe Informacie

Příspěvek od laxo18 »

mazdu RX8 by som urcite nekupoval jazdenu a nie to este upravovanu ked len tak novu , vankelovy motor je strasne haklivy na mazanie po 1000km zozere dost oleja a je nutne ho dolievat a ked to clovek nerobil alebo iba obcas tak dakujem pekne ako ten motor musi vypadat , vankel vydrzi v pohode dost vela km ved este stale jazdie RX7 zas by som netrvrdil ze vydrzi len 150 tis km ako niektrori ludia hovoria teraz nemyslim tunak na foru
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Coupe Informacie

Příspěvek od black_sheep »

joo ty nase motory prej vydrzi hodne co se preplnovani tyce a GKckovy motory jeste o kus vic! docela me to prekvapilo, ale verim tomu :lol: o to vic pak lituju ze nedelali nejakou turbo verzi, s tvrdsim podvozek a vetsima brzdama... hnedle by melo to auto jinou image a pritom by to korejce tolik usili nestalo to vytvorit. ale asi marketing rozhodl ze se to delat nebude.. ono by to urcite nebylo dvakrat moc vynosny vyrabet takovy coupecko.. je fakt ze se jim dari takze to asi delaji dobre, tak jak to delaji a my fanousci mame trosku smulu.. #-o
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe Informacie

Příspěvek od DEDe »

no proste kdyz se clovek na nabidky podival tak vic nez spokojenost a ani po roce a pul bych nemenil :) Jak pises kdyby byla nabusenejsi verze v bazaci treba o 50tacu drazsi taky bych do ni sel, ale marketingove vedeli ze kdyz by bylo za 900 nove vetsina lidi by se uz spis podivala jinde a odbyt by nebyl vedeli ze srovnavat se se Ztkem na to asi v te dobe jeste nemeli a lidi by se pohlidli po konkurenci takle zaplnili diru kde sem ji videl ja a proto sem si ho koupil i vetsina ostatnich.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“