Vypalena ziarovka

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
switch
*
Příspěvky: 25
Registrován: 05 bře 2008, 16:23
Kontaktovat uživatele:

Vypalena ziarovka

Příspěvek od switch »

Caute, nesvieti mi podsvietenie ovladacov ventilatorov (teplota vzduchu, intenzita).

Pokusal som sa to rozobrat ale netusim ako dalej lebo som nasielen dva srovbiky za drziakmi poharov ale potom to uz nejde. Vyzera to akoby drzal spolu cely sredovy panel. Nemate s tym niekto skusenst?

Dikes.
SantaFe, 2.2 crdi, 2021
Reklama
 

super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od super.soso »

Ono ked si vysroboval tie dva šroby co boli za popolnikom,by sa to malo dat vytiahnut aspon 5cm potom(ten cierny ram) treba dat dole 4sroby z vnutorej strany toho panela a odpojit vsetky konektory a je to vybrate.
Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Vyšróbuješ tie dva šróby, ďalej musíš odklopiť schránku pred spolujazdcom a odpojiť tiahlo na uzatváranie prívodu vzduchu z vonku, potom musíš dať dolu plastový kryt, ktorý máš nad nohami keď sedíš na mieste vodiča. Ten si tam ale nechaj vysieť, je na ňom prišróbované otváranie kapoty a kabeláž s konektorom na pripojenie k počítaču.Sú tam tuším 4 šróby. Tam sú ďalšie dve lanká: ovládanie kúrenia a regulácia, kam má vzduch fúkať. Keď ich odpojíš, stredový panel v pohode povytiahneš a ani nemusíš odpájať konektory, vymeníš to v aute. Keď neodpojíš tie lanká, povytiahneš to len o kúsok a nedáš tam ruku /skúšal som to/. Keď to píšem, vyzerá to komplikovane, ale je to robota asi na 15 min. a stačí ti len krížový šrobovák. Tie tiahla dáš preč len rukou, je tam len taký zobák ako rybársky háčik. Nič to neni, smelo do toho. :lol:
Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Ešte som zabudol napísať, že ten stredový panel je tam zacvaklý, treba ho opatrne ale silou- ťahaním vytiahnuť, môže to ísť ťaššie ale ide to v pohode.Určite to neostane voľné, keď dáš preč len tie dva šróby, tie tam sú len pre zicher.Treba to "vytrhnúť".
switch
*
Příspěvky: 25
Registrován: 05 bře 2008, 16:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypalena ziarovka

Příspěvek od switch »

a este aby som nemusel podstupovat tuto peripetiu dva krat viete aka tam ide ziarovka a ci sa oplati tam dat daku farebnu vdaka
SantaFe, 2.2 crdi, 2021
Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

Re: Vypalena ziarovka

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Určite ich uvidíš, idú k nim tuším zelené dráty, sú tam dve a treba ich pootočiť a vytiahnuť. Farba je už tvoja volba, len aby to nebolo moc tmavé, keď dáš farebnú. Inak keď to spravíš prvý krát, uvidíš, že to nič nie je.
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Re: Vypalena ziarovka

Příspěvek od soto »

switch píše:a este aby som nemusel podstupovat tuto peripetiu dva krat viete aka tam ide ziarovka a ci sa oplati tam dat daku farebnu vdaka
Vie niekto popisat presny typ ziarovky, aka tam ide? Idu tam dve? Lebo asi sa aj ja do toho next vikend pustim.
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“