Let the music play ! :)

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Let the music play ! :)

Příspěvek od DEDe »

Tak sem zase krapet dost spokojenejsi ;) Konecne ta hudba ma grady dokonce sem ani necekal ze to bude hrat tak perfektne dokonce i jerryho kamos co mi to pomahal motnovat a naladit byl prekvapenej z toho jak to hraje nejdriv rikal ze to nebude to pravy orechovy (jeden z tech co mu duni auto a slysi uz prej trochu omezene :) Timto dekuji jerrymu za help myslim ze sam bych to mozna ani nestihl a hlavne chybely nejaky oka na kostry coz bych byl nahranej. Po nainstalovani a ozkouseni rikal ze za ty prachy to hraje kurevsky pekne i ja sam sem to necekal a priznam ze na me je to az moc :) tak jak to naladil ze to hraje pekne tak to mi skoro praskla hlava :) Takze sem to uz sesteloval dolu radeji jinak to bylo o zdravi jeste ted mi duni hlava:) Poradny fotky dodam pozdeji jeste nemam ani zapojeny ledky v subaci a jelikoz je to zapojeny trochu jinak nez to bude final a neni vyztuzenej kuft (a jakoze hrka to solidne kdyz se to okostuje ) tak to bude jeste jinak ale na designovani kufru jeste bude cas jindy :) Cela sestava vcetne kabelaze a skvelych aukro cen sem se dostal pod 10 tis komplet (2 zesiky +sub o vykonu 500rms) tahani kabelaze byla docela prca to teda jo ale natahl sem rovou i osvetleni a privedl si kabel na osvetleni motorovyho prostoru takze bude veselo casem i tam a posledni spinac na dalku nezustane nevyuzit ale to uz zabiham do jineho tematu o jedno niz :))

Obrázek
.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od laxo18 »

pises tam ze si kupil 2 zosiky predpokladam ze jeden na subwoofer a druhy 4 kanal?
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od DEDe »

laxo18 píše:pises tam ze si kupil 2 zosiky predpokladam ze jeden na subwoofer a druhy 4 kanal?
tak tak ale ten jeden neni jeste zapojenej a nevim jestli bude typek rikal ze ted to hraje tak krasne a sladene ze by to tam snad ani nedaval ze ty repra original hrajou hodne dobre takze jeste uvidim. Mozna ho pouziju na zadni ovaly. Tam bude jeste hodne prace s rozvodem kabelu sice cinche mam navedeny komplet vsechny ale kabely do prednich mi koncej u dveri a k ovalum to natazene jeste nemam. Fakt to ted hraje jak zvon tak to jeste promyslim kdyztak ho prodam je to Magnat The rock 600 4kanal 65W na kanal tusim.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od KUPIS »

DEDe ALE JEDEŠ :P :tus: Pak že není čas.Bravo....
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od DEDe »

KUPIS píše:DEDe ALE JEDEŠ :P :tus: Pak že není čas.Bravo....
obetoval sem ted pul vikendu :) jel sem domu na sraz se stredni a pritelkyne zustala v brne tak sem to hned vyuzil a sobota a pulka nedele patrila autu tak sem stihl co se jen dalo :) ted vidim prvni volnej cas za tri tydny v sobotu mozna to kridlo bych tam chtel dostat tak za 14 dni cca jestli stale plati nabidka na help vyuziju a mrknu co si tam vyparadil ty pro inspiraci :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od ryba »

tak a ted jen vosolit Machine Head nebo S.O.D. :D
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od Jerry159 »

jj není zač za podporu :) jinak po pravdě když jsem vyděl kolik toho máš tak mi to přišlo hodně :D a to už bych ani já nedělal ...zesiloače připojit na přední repro a tak ...sam to tam říkal Špáta že pokud to nejsou značkoví drahý tak to nemá cenu......a tak jsem radši zavolal odborníkoj aby ti to zapojil a naladil :) jinak jsem byl udivený jak to hraje :) moc se mi to líbilo :) hned druhý den jsem si musel dát taky hudbu zpátky do auta :) akorát ještě počkat na listopad až někdo pojede do anglie a přiveze mi hudbu :) za supr peniz doufám :) pač tady to stojí hooooodně :(
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od DEDe »

Jerry159 píše:jj není zač za podporu :) jinak po pravdě když jsem vyděl kolik toho máš tak mi to přišlo hodně :D a to už bych ani já nedělal ...zesiloače připojit na přední repro a tak ...sam to tam říkal Špáta že pokud to nejsou značkoví drahý tak to nemá cenu......a tak jsem radši zavolal odborníkoj aby ti to zapojil a naladil :) jinak jsem byl udivený jak to hraje :) moc se mi to líbilo :) hned druhý den jsem si musel dát taky hudbu zpátky do auta :) akorát ještě počkat na listopad až někdo pojede do anglie a přiveze mi hudbu :) za supr peniz doufám :) pač tady to stojí hooooodně :(
no on i rikal ze ty predni repra hrajou jak ty co si on kupoval za 4 tacy a ze na ten zesik by to treba ani tak dobre nehralo. No uvidime ten zesik mam kdyztak ho pak prodam byl za dobrou cenu takze neva i tak bych to chtel videt jak to hraje . Porad si rikam ze preci kdyz sou dopredu treba 65 rms jak je mozny ze by to nehralo lip nez ty co tam sou na radio a 25rms ale zase par uz toho slysel mluvit a fakt na nem bylo videt ze se mu moc libi jak mi to hralo takze.... dam na zkusene :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od KUPIS »

T :shock: :P :D/ aky repro!!!
31932020004_medium.jpg
31932020004_medium.jpg (8.68 KiB) Zobrazeno 1176 x
Obrázek
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od laxo18 »

na tej fotke je zostava od JL moc kvalitna hudba by som povedal ale je to aj dost draha znacka
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Let the music play ! :)

Příspěvek od KUPIS »

Trochu blázni-těch peněz co to asi stálo
h1.jpg
h1.jpg (8.82 KiB) Zobrazeno 1128 x
h2.jpg
h2.jpg (217.64 KiB) Zobrazeno 1129 x
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“