Problém s BRZDAMA

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Problém s BRZDAMA

Příspěvek od Jerry159 »

zdarec chlapy mám problém s brzdama :-( na podzim jsem dával nové kotouče ložiska desky no komplet generálku auta a ted se mi serou brzdy....mám problém s tím že se mi zavzdušňují brzdy...přijel jsem do servisu at mi odvzdušní brzdy a zjistily jsem že mi nejde tlak do pravého zadního kola.....tak jsem říkal že se stavím v týdnu a přivezu novou hadici (pokud se roztřepila ve vnitř hadice u kola už myšleno a on mi řekl že tam mám ještě takovém rozvodovej blok před abs ještě a ten by potřeboval pročistit a tak jsem ho nechal pročistit :) po 14 dnech zase brzdy zavzdušněné...stačí jednou našlapat a už to zase brzdí jak má.....už nevím kde je problém a doufám že to není hlavní brzdový válec....
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Problém s BRZDAMA

Příspěvek od mirpie »

viděl bych to na hlavní brzdový válec
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s BRZDAMA

Příspěvek od Jerry159 »

no ještě prý je jedna možnost...když jsem si v práci repasoval třmen zadní tak jsem ho měl v autě cca 3-4 dny a pry se může mezi tím udělat to že se přilepy gumička která drží pístek a když se zašlape na brzdu tak vlastně začne brzdit ale když se povolí tak nevymezi mezi deskama kotouč svojí hazivostí ale pístek natáhne zpět ta gumička a proto když jedu a chci zabrzdit tak jsou desky tak daleko že jedno stlačení pedálu nestačí aby se do pístku dostala kapalina....a proto když dvakrát našlapu tak zabrdí všechno tak mi tohle taky řekly v servisu že se s tím to setkaly.....
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: Problém s BRZDAMA

Příspěvek od marenkka »

jednou sem resil neco podobnyho.kdyz sem jezdil po meste brda plyn tak bylo vse o.k. ale jak sem vyjel mimo a brzdil jen vyjmecne tak sem musel naslapat pedal.bylo to hl. brzd. valcem
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s BRZDAMA

Příspěvek od Jerry159 »

ta po měsíci bádání problém vyřešen :) nakonec to byl vadný třem v pravo v zádu :) pístek chodil ale jak je uloženej třmen v tom držáku třmenu tak tam je přidělaný na dva šrouby a celý ten třmen chodí a u mě to bylo zarezle...a proto jsem musel více našlapat aby pístek víc vyjel a pak se vracel na místo kde byl dále od kotouče a to byl veškerý problém :) konečně mi auto brzdí tak jako napodzim :) když jsem tam dal drážkované kotouče ATE a desky taktéž značka a nemohu si je vynachválit :)
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“