jak sundat zadni naraznik Sonata NF 2005

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
yosephcz
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2006, 20:02

jak sundat zadni naraznik Sonata NF 2005

Příspěvek od yosephcz »

Zdar, uvazuji o montazi parkovacich senzoru do zadniho narazniku, namontoval bych si to sam, ale potreboval bych navod / manual / popis, jak sundat zadni naraznik = nemate nekdo? Nechci to zacit montovat jen tak = zkouset to jen tak bez manualu, chtel bych nejdrive vedet kde jsou srouby / zacvaky atd. at to nekde neurvu... :hyu: :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
marcel
*
Příspěvky: 17
Registrován: 02 dub 2006, 08:48
Bydliště: Havířov

Re: jak sundat zadni naraznik Sonata NF 2005

Příspěvek od marcel »

Snad ti to pomůže.
Přílohy
bomber.JPG
bomber.JPG (56.8 KiB) Zobrazeno 1048 x
Sonata NF 2,4 Elegance - 2005
Lantra J2 - 1995 - a stále jezdí
Uživatelský avatar
woofer
*
Příspěvky: 39
Registrován: 18 úno 2011, 21:54

Re: jak sundat zadni naraznik Sonata NF 2005

Příspěvek od woofer »

čágo,
montoval jsem si parkovací čidla sám na přední i zadní nárazník a jde to i bez sundání nárazníku vpředu mám 2 čidla a vzadu 4 a celkem v poho stačí mít strunu nebo kus drátu na protáhnutí a něco ostrýho na vyříznutí tý tvrzený pěny a pohoda a to tam mam ještě navíc tažný. Dělal jsem to poprvé a zabralo mi to nějakých 5 hodin a to jsem ještě dával kafíčko atd. Tak ať se zadaří
Hyundai IX55 3.0 V6 CRDi Premium 140268km
Hyundai Sonata NF 2.4i CVVT Comfort[/u][/b] 44985km[/u][/u]
Fiat Tipo 1989 1.4i 238547km
Ford Focus 2004 1.6i Comfort 50148km
yosephcz
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2006, 20:02

Re: jak sundat zadni naraznik Sonata NF 2005

Příspěvek od yosephcz »

woofer píše:čágo,
montoval jsem si parkovací čidla sám na přední i zadní nárazník a jde to i bez sundání nárazníku vpředu mám 2 čidla a vzadu 4 a celkem v poho stačí mít strunu nebo kus drátu na protáhnutí a něco ostrýho na vyříznutí tý tvrzený pěny a pohoda a to tam mam ještě navíc tažný. Dělal jsem to poprvé a zabralo mi to nějakých 5 hodin a to jsem ještě dával kafíčko atd. Tak ať se zadaří

To zni zajimave :-) Muzes prosim zkusit jeste nejak blize popsat postup montaze, tj. kudy jsi protahnul kabelaz od cidel a jak vlastne jsi to v narazniku protahoval = kdyz vyvrtas diru a do ni das kablik s protahovaci strunou, tak jak a kam to protahnes?
Odpovědět

Zpět na „SONATA“