Okno u 3dv.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kostejec
*
Příspěvky: 28
Registrován: 27 kvě 2006, 02:21
Bydliště: Choustníkovo Hradiště

Okno u 3dv.

Příspěvek od Kostejec »

Čauky, nemáte někdo zkušenost s demontáží zadních malých oken???
Mě ty potvůrky ne a nechtějí jít ven :mrgreen:
Hyundai Accent1,3
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ten postup je 100%ne na hmaservice.com
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Okno u 3dv.

Příspěvek od Josef »

Kostejec píše:Čauky, nemáte někdo zkušenost s demontáží zadních malých oken???:mrgreen:
Co takle zkusit se v okolí zeptat některého z našich milých snědých spoluobčanů :lol: někteří to umí docela rychle :P :P
Felotron

Příspěvek od Felotron »

No jo, Josefe... Ale to ma velky hacek - pak by musel koupit minimalne novy okynka - pac by by najednou zmizly aj s otikama ;) (OTO = obcan trvale opaleny)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Felotron píše:No jo, Josefe... Ale to ma velky hacek - pak by musel koupit minimalne novy okynka - pac by by najednou zmizly aj s otikama ;) (OTO = obcan trvale opaleny)
Felotrone, to by musel rovnou pro celýho Accentika, páč jak by mu taljáni sundali jedno okýnko, hned by se koukli na celý autiko.... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:
Felotron píše:No jo, Josefe... Ale to ma velky hacek - pak by musel koupit minimalne novy okynka - pac by by najednou zmizly aj s otikama ;) (OTO = obcan trvale opaleny)
Felotrone, to by musel rovnou pro celýho Accentika, páč jak by mu taljáni sundali jedno okýnko, hned by se koukli na celý autiko.... :wink:
]

no prave... to je ten problem :lol:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vim že to sem nepatří.. ale moc prosím, mrkněte se sem
https://www.hyundaiclub.net///viewtopic.php?t=2281
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MartasZku, sem ti odpověděl - Aisin a moc nad tim nedumej, z mý strany jen pozitiva (montáž do Opel Astra 1,7TD, najeto cca 15000km drsným stylem.... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:MartasZku, sem ti odpověděl - Aisin a moc nad tim nedumej, z mý strany jen pozitiva (montáž do Opel Astra 1,7TD, najeto cca 15000km drsným stylem.... :wink:
Toz nic ve zlym, ale jestli ta spojka vydrzela 15000km.... no nic moc ;) ...v Picave casto zapominate psat nulu, co ;) :lol:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Felotrone :twisted: , ty woé, já to pak prodal i s tou spojkou, tak jak mám vědět, esli mu to fachčí doteď nebo néééé?!?!?!? :twisted: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jo Hanzi děkuju.. já poslal tu otázku do více témat aby si jí všimlo co nejvíc lidí.. víš jak.. strategie :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hanz píše:Felotrone :twisted: , ty woé, já to pak prodal i s tou spojkou, tak jak mám vědět, esli mu to fachčí doteď nebo néééé?!?!?!? :twisted: :lol: :lol: :lol:
jak? no to je jasny, nemas prodavat auto i se spojkou. priste az budes zase prodavat naky auto, tak vymontuj spojku a az schnije sama ve sklepe tak nezapomen napsat felotronovi jak dlouho vydrzela :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

black_sheep píše:
Hanz píše:Felotrone :twisted: , ty woé, já to pak prodal i s tou spojkou, tak jak mám vědět, esli mu to fachčí doteď nebo néééé?!?!?!? :twisted: :lol: :lol: :lol:
jak? no to je jasny, nemas prodavat auto i se spojkou. priste az budes zase prodavat naky auto, tak vymontuj spojku a az schnije sama ve sklepe tak nezapomen napsat felotronovi jak dlouho vydrzela :twisted: :lol:
Další chytrák, na tebe sem čekal :lol: :lol: :lol: :lol: Ještě chyběj nějaký moudra od dědka Josefa nebo Borka a je to komplet :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

2 Hanz: Toz to pak jooo :lol:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hanz píše:
black_sheep píše:
Hanz píše:Felotrone :twisted: , ty woé, já to pak prodal i s tou spojkou, tak jak mám vědět, esli mu to fachčí doteď nebo néééé?!?!?!? :twisted: :lol: :lol: :lol:
jak? no to je jasny, nemas prodavat auto i se spojkou. priste az budes zase prodavat naky auto, tak vymontuj spojku a az schnije sama ve sklepe tak nezapomen napsat felotronovi jak dlouho vydrzela :twisted: :lol:
Další chytrák, na tebe sem čekal :lol: :lol: :lol: :lol: Ještě chyběj nějaký moudra od dědka Josefa nebo Borka a je to komplet :lol: :lol: :lol:
:oops: ze by sem nekdo chodil za me? si nak nepamatuju ze bych to psal... :P :lol: :lol: :wink:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“