Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od Borek »

To stojí za přečtení.Mám z jeho papouškování dojem,že to je arogantní,nafoukaný,hlavně nejkvalitnější(snad jeho nejčastější slovo)blb,který se drží hesla-ptejte se na co chcete,já vám na co chci odpovím :mrgreen: .
http://www.auto.cz/on-line-chat-probiha ... tazy-73097

Ať žije Hjondééé [-o< ,pane šašku. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
quinnet
*
Příspěvky: 98
Registrován: 19 úno 2013, 23:15

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od quinnet »

súhlas, tomu chlapovi som neveril ani pozdrav dobrý deň; nemá ani trochú súdnosti, nehovorím, že Hyundai nie sú kvalitné autá (minimálne tie vyrobené v Kórei) ale tváriť sa, že každá iná značka je odpad...
Hyundai i30 kombi / 1.6 GDI / hazel brown / 01/2013
Hyundai Accent / 1.3i / dark red / 12/1997

http://www.spritmonitor.de/en/detail/558009.html
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od Hardcam »

A tos ho jeste neslysel na zivo, ja tu cest mel, na jedny "firemni konferenci"...to byl takovej masakr, ze jsem premejslel, ze uz si do svyho auta ani nesednu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
rcc
**
Příspěvky: 144
Registrován: 13 úno 2012, 12:34

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od rcc »

Na můj dotaz:"Dobrý den, jak dohlížíte na autorizované servisy Hyundai? Jejich odvedená práce je žalostná a mnoho zákazníků s nimi má problémy. Nevadí vám, že spoškozují vaší značku?"

Odpověď:"Dobrý den, používáme několik metod na kontrolu kvality našich servisů. Samozřejmě nespokojenost se servisem nás zajímá a každý případ řešíme.

Tohle fórum asi pan ředitel nečte. A nebo tam dnes odpovídal nějaký robot. Takže od teď stížnosti na :hyu: servis rešit s HMCZ :D
Škoda Fabia 1.0 Junior
Hyundai i20 1,2i/57kw Inclusive Plus New 10/2011 sold 12/2013
Uživatelský avatar
quinnet
*
Příspěvky: 98
Registrován: 19 úno 2013, 23:15

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od quinnet »

no veď práve, čítať to v decembri, tak by som natruc miesto i30ky kúpil "menej kvalitný" Civic, Lancer alebo Auris. A neprehovorila by ma ani priateľka, ktorá je z estetického hľadiska Hyundaimi nadšená
Hyundai i30 kombi / 1.6 GDI / hazel brown / 01/2013
Hyundai Accent / 1.3i / dark red / 12/1997

http://www.spritmonitor.de/en/detail/558009.html
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od Borek »

Jo,napsal jsi to přesně-že podle něho jsou ostatní značky odpad :D .

Já rozhodně nejsem proti :hyu: ,naopak.Jsem maximálně spokojený s totální :!: spolehlivostí,vzhledem,funkčností....svého :hyu: :tus: .Celá léta tady lezu některým lidem na nervy,když píšu,jak jsem s :hyu: :tus: spokojený :D .Jenže to je auto z doby,kdy se všichni(a :hyu: zvlášť)snažili dělat co nejlepší auta(od Getzů a první gen.Santů).Kvalita,zvedala prestiž značky a :hyu: se snažil.+-Od autom.krize 2008,je velký tlak na cenu a kvalita aut všech značek tomu odpovídá.Pan náfuka by se měl občas podívat sem,na klub.Potom by si přečetl statě o rezu na i20,jejich zdechávání motorů,hromadně odcházejících posilovačích,tlumičích.. u posledních Accentů,loupajících se volantů.....to jsou ta jeho současná nejkvalitnější #-o auta :?:
No,chce to přečíst a z té nafoukanosti je člověku zle. :-&
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
quinnet
*
Příspěvky: 98
Registrován: 19 úno 2013, 23:15

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od quinnet »

čo sa týka lúpajúcich volantov; pri kúpe auta som sa na to pýtal a predajca prikývol, že po roku mi tam dajú novú kožu, že majú zmluvu s výbornou odborníčkou na čalúnenie čisto kvôli týmto volantom :)
Hyundai i30 kombi / 1.6 GDI / hazel brown / 01/2013
Hyundai Accent / 1.3i / dark red / 12/1997

http://www.spritmonitor.de/en/detail/558009.html
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od Borek »

quinnet-No,to je vidět,ta stoupající kvalita,o které pan řiditel neustále psal.Já mám za ty roky a km v :tus: koženný volant stále jako nový :!: Asi dnes mají zvířata jinou kůži :D
.
Tohle jsem si před chvílí přečetl v jiném vlákně.To je pecka dne :lol: =D> :lol: .Jestli pan generální nepíše o jiném :hyu: ? :mrgreen:
PetrT30 píše:Když jedu s mojí i20tkou a potkám jinou i20tku tak si říkám - "další chudák co trpí" :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
m1na
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 pro 2012, 12:39

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od m1na »

Nektera vyjadreni zde zmineneho pana jsou opravdu zabavna. Stejne tak i nahrane otazky :-))).
Ona i ta otravna reklama na hnujde mi leze docela krkem.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od Hardcam »

rcc: na tvou otazku by kazdy odpovedel stejne, promin, ale "Jejich odvedená práce je žalostná a mnoho zákazníků s nimi má problémy. Nevadí vám, že spoškozují vaší značku?" je tak neurcity a nicnerikajici vykrik do tmy, ze na to nelze dostat jinou odpoved. Jaka odvedena prace? Kolik je mnoho? Kde ty lidi mas? Proc se neozvali sami? Proc tedy prodeje stale rostou?
V jakym byznysu delas a kolik mate rocne zakazniku? Jsi si jisty, ze jsou vsichni na 100% spokojeni s vykonem tve firmy?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od petzl62 »

Proč jej tam chudáka 4.hodiny trápili(samozřejmě za nizoučký manažerskoředitelský plat),stačilo na stránku vyvěsit:na vsechny vaše otázky existuje jediná skromňoučká odpověď a my si tady dáme teď kávičku:
Vozy Hyundai skvěle vypadají, jsou bohatě vybaveny pokrokovými technologiemi, mají výborné jízdní vlastnosti a nízké provozní náklady, vynikají technickou kvalitou, podloženou 5-letou komplexní zárukou bez omezení. To vše navíc za vstřícné ceny a doplněno unikátními službami - např. Hyundai pojištění s nulovou spoluúčastí, programem permanentní mobility. :shock: ](*,) ](*,)
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
rcc
**
Příspěvky: 144
Registrován: 13 úno 2012, 12:34

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od rcc »

Hardcam píše:rcc: na tvou otazku by kazdy odpovedel stejne, promin, ale "Jejich odvedená práce je žalostná a mnoho zákazníků s nimi má problémy. Nevadí vám, že spoškozují vaší značku?" je tak neurcity a nicnerikajici vykrik do tmy, ze na to nelze dostat jinou odpoved. Jaka odvedena prace? Kolik je mnoho? Kde ty lidi mas? Proc se neozvali sami? Proc tedy prodeje stale rostou?
V jakym byznysu delas a kolik mate rocne zakazniku? Jsi si jisty, ze jsou vsichni na 100% spokojeni s vykonem tve firmy?
No s odvedenou prací mám svou osobní zkušenost. A kde ty lidi mám? Tak třeba zde na fóru. Mnoho je třeba každý druhý. Mě nejde o to moci si někde stěžovat, ale o to abych si vůbec nemusel stěžovat. Prodeje jdou vzůru asi díky cenové politice. Při nákupu nového auta jsem byl nadmíru spokojen, ale jak se říká: když ptáčka lapají...." No a jak nám napsal pan ředitel, používají několik metod kotroly kvality servisů, tudíž se nemusíme obávat. V byznysu nedělám. Vyžaduji špičkovou kvalitu odvedené práce, tudíž bych byl příliš pomalý a tím pádem drahý a nevydělal bych si na sebe.
Škoda Fabia 1.0 Junior
Hyundai i20 1,2i/57kw Inclusive Plus New 10/2011 sold 12/2013
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od Hardcam »

Tady urcite neni kazdy druhy nespokojeny, to je nafoukla bublina a jista prehnanost, ktera z nekterych jednotlivcu cisi jako hnuj na poli smerem k silnici. Potkavam spousty takovych lidi, kterym neustale neco vadi, maji povahu nutne hledat vady, ale ve svy podstate jsou spokojeni. Vem si na den dovolenou, postav se pred frekventovany autoservis a udelej pruzkum. Jelikoz ja s temi zakazniky do styku prisel, tak mam ajsnou predstavu o vysledku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od vlado1979 »

Sebavedomie p.Vošickému nechýba. Medzi "zdravým" sebavedomím a aroganciou je tenká čiara. Rozhovor vyznel dosť sebaisto, máme najlepšie autá, záruku, čo chcete viac ? Trochu skromnosti by neuškodilo a pán riaditeľ by si mohol občas prečítať toto fórum, najmä posledné výlevy o i20. Pred časom som spomínal podobné problémy u i30, ale skončilo to neslávne.
Nepredpokladám, že by p.Vošický zmenil názor a stále bude prezentovať, že šikmé H je najlepšia značka na svete. Všetko vyriešime, máme metódy a podobné nezmysly...
Predaje rastú, želať si viac ?
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
miche
*
Příspěvky: 39
Registrován: 29 zář 2011, 08:05

Re: Pár otázek na pana generálního řiditele HMC

Příspěvek od miche »

Pánové ... musím se přiznat ... vím, je to trapné a směšné, ale já tam poslal 3 dotazy, celkem konkrétní ... a já vůl si myslel naivně, že mi za ty 4 hoďky alespoň na jeden odpoví, ale pak jsem se zpětně díval na ty otázky a odpovědi ... a ani se nedivím, že neodpověděl a vlastně jsem rád, ta univerzální odpověď by stejně byla nahovno ... mám první a zřejmě i poslední Hyundai (Ix20 ještě k tomu) a po roce a půl a najetejch jen asi 15tis. km už těch výrobních vad a závad mám plný zuby.
No ale může mě hřát pocit, že máme v rodině nejlepší auto na světě vlastně, a to se vyplatí! :D/
Hyundai IX 20, Sienna Orange - 1.4/66kW Tricolor 2011
Odpovědět

Zpět na „Pokec“